У Житомирі відбулася “настановча” акція комунального протесту (ФОТО) (ВІДЕО)

Сьогодні, 4 лютого у Житомирі на майдані Корольова в черговий раз відбулась акція протесту проти росту вартості комунальних тарифів. Навпроти будівлі Житомирської облради зібралось кілька десятків житомирян, в основному пенсіонери та координатори руху. Житомиряни демонстративно не протестували, як раніше, п’ять акцій поспіль. Навіть представники місцевої влади не вийшли до людей. Пряму трансляцію з місця події дивіться у Facebook-спільноті Times.ZT.

Головною метою сьогоднішнього зібрання було підведення підсумків, чого мітингувальники змогли досягти своєю активністю по всій Україні, та зробити висновки, як влада реагує на вимоги. Один з координаторів акції Сергій Ткачук разом з іншими активістами сформували звернення до районної, міської та обласної рад та запросили депутатів на чергову акцію протесту, яка відбудеться у суботу, 6 лютого, за традицією на майдані Корольова. 


Нагадуємо, що майже місяць тому в Житомирі відбулась перша акція “Ні! Тарифному геноциду”. Саме в суботу мітингувальники хочуть почути від представників влади результати їхньої роботи стосовно тарифів. 

Читайте також, як житомиряни перекрили сполучення Київ-Житомир

15 січня, житомиряни збиралися біля «Житомиргазу» на національну акцію «Ні тарифному геноциду». 

11 січня під час засідання позачергової сесії житомирські депутати вирішили звернутися  до Кабміну, СБУ та Антимонопольного Комітету щодо газових мереж.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі відбулася “настановча” акція комунального протесту (ФОТО) (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*