У Житомирі з’явився маршрут, який возить дітей до навчальних закладів: графік та схема руху

Відсьогодні, з 3 вересня, у Житомирі з’явився новий маршрут для учнів та батьків. Він курсує з Паперової фабрики до університету імені Івана Франка. Тиждень він працюватиме у тестовому режимі. Його вартість така, як і на інших маршрутах: 5 гривень за звичайний квиток, 2 гривні – за шкільний.

Маршрут ввели, щоб покращити якість перевезень для учнів та батьків до навчальних закладів.

«Для дітей на короткий період часу організували спецпідвіз у той час, коли вони їдуть на навчання та повертаються додому. Протягом цього тижня ми остаточно вирішимо, чи буде цей маршрут постійним. Вартість проїзду така ж, як і на інших маршрутах. Сполучення забезпечують два новенькі МАЗи», – розповів начальник управління транспорту і зв’язку житомирської міськради Михайло Грищук.

Як повідомлялося раніше, у Житомирі розірвали договір з перевізником маршруту № 4, що сполучав Паперову фабрику та Крошню. Пасажирів обурив той факт, що доведеться їздити з пересадками та переплачувати. У міськраді пообіцяли, що платити двічі не доведеться, а транспортне сполучення забезпечуватиме маршрут № 23. Та, як виявилось, пасажири ним не дуже задоволені.

Нагадаємо, що для житомирян закуплять ще 23 новенькі автобуси за умовами лізингу.

Олена ВАХОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі з’явився маршрут, який возить дітей до навчальних закладів: графік та схема руху"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*