У Житомирі з’явився маршрут, який возить дітей до навчальних закладів: графік та схема руху | Times ZT

У Житомирі з’явився маршрут, який возить дітей до навчальних закладів: графік та схема руху

Відсьогодні, з 3 вересня, у Житомирі з’явився новий маршрут для учнів та батьків. Він курсує з Паперової фабрики до університету імені Івана Франка. Тиждень він працюватиме у тестовому режимі. Його вартість така, як і на інших маршрутах: 5 гривень за звичайний квиток, 2 гривні – за шкільний.

Маршрут ввели, щоб покращити якість перевезень для учнів та батьків до навчальних закладів.

«Для дітей на короткий період часу організували спецпідвіз у той час, коли вони їдуть на навчання та повертаються додому. Протягом цього тижня ми остаточно вирішимо, чи буде цей маршрут постійним. Вартість проїзду така ж, як і на інших маршрутах. Сполучення забезпечують два новенькі МАЗи», – розповів начальник управління транспорту і зв’язку житомирської міськради Михайло Грищук.

Як повідомлялося раніше, у Житомирі розірвали договір з перевізником маршруту № 4, що сполучав Паперову фабрику та Крошню. Пасажирів обурив той факт, що доведеться їздити з пересадками та переплачувати. У міськраді пообіцяли, що платити двічі не доведеться, а транспортне сполучення забезпечуватиме маршрут № 23. Та, як виявилось, пасажири ним не дуже задоволені.

Нагадаємо, що для житомирян закуплять ще 23 новенькі автобуси за умовами лізингу.

Олена ВАХОВСЬКА

  • 29
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі з’явився маршрут, який возить дітей до навчальних закладів: графік та схема руху"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*