Українці голосуватимуть рекордними бюлетнями | Times ZT

Українці голосуватимуть рекордними бюлетнями

Вже за кілька днів українці оберуть кандидатури двох найдостойніших, на їх думку, політиків на пост Президента держави. Цього року кількість претендентів на посаду керівника країни найбільша, а бюлетень відповідно найдовший за всю історію незалежної України.

Все це, за словами голови ЦВК Тетяни Сліпачук, значно ускладнює процес друку. І не дивно, адже, за попередніми підрахунками, імена 39 кандидатів у президенти будуть розміщені на 80-сантиметровому аркуші паперу.

“Якщо скласти всі виборчі бюлетені в один ряд, то смуга буде довжиною у 24 тисячі 354 кілометри. По суті це відстань між Києвом і столицею Уругваю. Площа всіх замовлених бюлетенів становить майже п’ять квадратних кілометрів. Це 70 футбольних полів”, – розповіла Тетяна Сліпачук.

Цього року на друк бюлетенів для президентських виборів з держбюджету витратили 165 мільйонів 587 тисяч 213 гривень. В цілому для першого туру президентських виборів друкується 30 мільйонів 441 тисяча бюлетенів. Таким чином кожен бюлетень коштує державі 4,26 гривні.

При цьому для друку виборчих бюлетенів використають 434 тонни паперу вітчизняного виробництва Малинської фабрики.

Нагадаємо, що обрати кандидата-однодумця можна з допомогою онлайн-інструменту «Вибори 2019: За кого голосувати?».

  • 12
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Українці голосуватимуть рекордними бюлетнями"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*