«Урочисте відкриття»: житомиряни влаштували акцію протесту перед АЗС UPG на проспекті Незалежності (ФОТО)

У вівторок, 7 липня, десяток мешканців Житомира перекрили в’їзд на АЗС на проспекті Незалежності.

Сьогодні, 7 липня, АЗС UPG, що знаходиться на проспекті Незалежності, 29 відкрилася. Невдоволені мешканці цього району, які з 2017 року протестують проти її будівництва, перекрили в’їзд на заправку з плакатами «Нас вбивають», кажуть, що збираються стояти до останнього:

«Ми зібралися тут, бо ми проти відкриття цієї заправки. Ми просили депутатів, зверталися до президента, але ніхто нам не допомагає. Вона небезпечна не тільки для нашого району, а й для всього міста. Бізнесмени думають, що вони можуть заробляти на наших життях гроші, але заправка побудована незаконно, на газопроводі високого тиску, який в будь-яку хвилину може взірватися. Ми вже вчора відчули на собі це відкриття. Коли вони завозили машини з топливом, були випари, воно все смерділо, ми відчули конкретно. Ще тривають суди, а вони вже відкрилися, приписи не виконали, тому ми будемо стояти до останнього. Вже багато років боремося, а нас просто не чують. Хай Сухомлин будує її біля себе і п’є цей бензин», — розповіла жителька проспекту Незалежності Олена.

Заступник директора ПП «Укрпалетсистем» Сергій Олексійович каже, що незаконно тут діють жителі, які створили перешкоду для заїзду на АЗС відвідувачів, та ще й наражають на небезпеку малолітню дитину:

«Якщо купці людей щось не подобається, хай міняють місце проживання. Я теж живу в цьому мікрорайоні 30 років, мої діти тут живуть і онуки. Людям треба заробітна плата, є 46 робочих місць, середня заробітна плата від 10 тис грн. В період карантину ми прийняли людей на роботу, платимо їм гроші. А цим 10-м людям це не подобається, і вони порушують закон України про дорожній рух, створюють перешкоди для руху транспортних засобів. Ми викликали поліцію, вона буде приймати міри. Не зрозуміло чому, маленька дитина 5-ти років ходить по проїжджій частині. АЗС мав розпочати працювати ще 7 місяців тому, міський бюджет недоотримав 4,5 млн грн, і виконавчий комітет за ці кошти міг надати матеріальну допомогу інвалідам, учасникам АТО, самотнім матусям, але завдяки цій групі, що сьогодні тут зібралися, ці люди позбавлені такої допомоги».

Будьте першим, хто прокоментував "«Урочисте відкриття»: житомиряни влаштували акцію протесту перед АЗС UPG на проспекті Незалежності (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*