В “Гнатюк Арт Центрі” проведуть благодійний аукціон з роботами митців Житомира (ФОТО-ВІДЕО)

Для підрозділу Сергія Твардовського, відомого організатора фестивалів, тренінгів, концертів творчі люди Житомира надали близько півсотні своїх робіт для благодійного аукціону “Мистецький бус для ЗСУ”. Збирають гроші на автівку.

“Від тисячі гривень до десяти стартова ціна, тобто, як на мене, це цілком доступні ціни, щоб прийти і придбати картини, тим паче кожна картина з велетенським багажем історії. Якщо хтось запитав би “і звідки в тебе картина, що вона несе в собі”… Виручені кошти підуть на бус. Навіть під час війни я вважаю, це більш ніж доступні ціни за дані роботи”. – зазначає Володимир Котик, співорганізатор благодійного аукціону “Мистецький бус для ЗСУ”.

“Ця картина називається “Маска”, я малювала її в 2019 році, це маска житомирського майстра, якого я, чесно кажучи, не знаю. В цей час я замислювалася про те, що кожна людина ходить як у масці. Ми всі відігруємо якісь соціальні ролі кожен день, а де ж є людина ця під маскою, тут видно тільки очі, і ті погано видно…” – розповідає про одну зі своїх робіт художниця Ольга Сандалюк.

“У нас була домовленість, що 20 % віддається художникам на покриття затрат, і тому вони максимально легко відгукуються… Всі розуміють, ми зараз як процес єднання як нації, мене це не дивує але приємно надихає”. – додає Володимир.

“Мандала, “Енергія Перемоги України”. Це мої відчуття перемоги, яка вже крокує Україною, я її так побачила, я її так відчула, і кому вона дістанеться, це буде бомба! Цю людину і цей колектив там, де вона буде, буде чекати лише перемога!” – інтригує художниця Олена Котик.

“Все що пов’язано з перемогою, особливо гарні роботи, бо ми вже її чекаємо щонайскоріше”. – ділиться враженнями Євгенія, котра щойно відвідала виставку.

Придивитися до лотів, виставлених у «Gnatyuk Art Center», можна щодня, з 11 до 18 години, крім неділі. Сам благодійний аукціон «Мистецький бус для ЗСУ» відбудеться у галереї 8 вересня, о 18:30. Задонатити на купівлю авто можна буде не тільки придбавши аукціонні роботи, а і за QR-кодом, надіславши посильну суму.

Дізнайтесь більше про «Мистецький бус для ЗСУ»

«Тем для творчості стільки ж, скільки маємо зараз болі і захвату», – ілюстраторка Ірина Лисенко (ФОТО)

До навчального року готові: житомирянин Олег Земнухов обладнав у школі укриття-музей (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "В “Гнатюк Арт Центрі” проведуть благодійний аукціон з роботами митців Житомира (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*