Сьогодні, 1 травня – поминальна неділя, день, в який традиційно українці приходять на кладовища віддати шану померлим близьким.
З 24 лютого на кладовищах Житомира з’явилося 40 нових поховань воїнів, які віддали своє життя за свободу та незалежність країни. Сьогодні Житомир в молитвах згадував імена 144 воїнів, які загинули за весь час нашого протистояння російському ворогу.
На спільний молебень щороку приходять сотні житомирян. Серед них і рідні та близькі військових.
Сергій Сухомлин: — «Матері, дружини, ДІТИ! Ці очі не забути… Цей погляд дорослий не за віком! Вони ростимуть і пам’ятатимуть злочин орків! Не забудемо!
Вічна пам’ять загиблим українським Героям…
Слава Україні!»
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/05/279429308_300004942304720_7709913137005582417_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/05/279535728_300004988971382_1763891965706352549_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/05/279448518_300004975638050_2058541853536937441_n-1024x712.jpg)
Будьте першим, хто прокоментував "В поминальну неділю житомиряни молилися за душі загиблих на війні (ФОТО)"