В Україні різко зріс попит на перереєстрацію транспортних засобів

В Україні різко зріс попит на перереєстрацію транспортних засобів

За останні два місяці в Україні шалено зріс попит на перереєстрацію транспортних засобів. Так, якщо за весь березень українці перереєстрували 74 389 авто, то вже за три тижні квітня кількість перереєстрацій сягнула 110 997. Про це повідомили у Головному сервісному центрі МВС.

Ми проаналізували статистику, яка свідчить про збільшення перереєстрацій транспортних засобів. Так, за перший тиждень цього місяця, у сервісних центрах МВС було проведено 43 578 реєстраційних дій. Впродовж другого тижня – 48 784, а третього – 61 816. Отже, з початку цього місяця станом на 22 квітня кількість реєстраційних операцій зросла на 42%,” 

– зазначають в МВС.

Окрім того, останнім часом збільшилась і кількість перереєстрацій транспортних засобів за договором дарування. Зокрема, від поатку квітня було здійснено 2 564 таких операцій (для порівняння – за аналогічний період березня – 444).

Такий ажіотаж не дивує, адже у новому законі про мобілізацію йдеться, як про обмеження права керування автомобілем для ухилянтів, так і про мобілізацію транспортних засобів. Не довіряючи владі, українці банально страхують себе усіма можливими способами.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні різко зріс попит на перереєстрацію транспортних засобів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*