В Житомирі на Соборному помаранчева розмітка, бо це «красиво» (ФОТО)

Сьогодні, 13 листопада, як і обіцяв заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дмитро Ткачук, на майдані Соборному наносять нову розмітку.

Досить довгий час нове асфальтове покриття на Соборному не мало жодних слідів розмітки. З тих чи інших причин її нанесення кілька разів відкладалось. Спочатку розмітку Соборного мали завершити 21 жовтня, але на заваді стала поліція, потім на заваді стали погодні умови.  Дмитро Ткачук пообіцяв, що розмітка буде вже 13 листопада: «У середу має бути сухо, тому роботи із нанесення розмітки перенесли на середу 13 листопада». І не збрехав. Нарешті розмітку наносять.

 Площу прикрашають смуги помаранчевого кольору. 

«Ця розмітка має статус тимчасової, і відповідно до державних стандартів має наноситися помаранчевого фарбою. А ще це гарно виглядає. Почали виконувати роботу ще вчора з восьмої вечора, але об’єм роботи великий, тому на ранок частина елементів була нанесена, зараз продовжують, бо залишити половину нанесеної розмітки, а потім до слідуючої ночі чекати на другу половину — це аварійно небезпечно», — пояснив чиновник.

Сьогодні роботи планують завершити, а поки що автомобільний рух на майдані обмежено.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі на Соборному помаранчева розмітка, бо це «красиво» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*