В Житомирі незабаром магістрат відкриє свої двері для відвідувачів | Times ZT

В Житомирі незабаром магістрат відкриє свої двері для відвідувачів

Сьогодні, 26 серпня, голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко розповів про майбутнє магістрату та про своє головне досягнення на посаді.

«Саме магістрат ми так хотіли відкрити до 30-річчя Незалежності України. Вдалося зробити чудовий ремонт, зробити приміщення доступним для людей з обмеженими можливостями і підготувати магістрат для того, щоб сюди вже міг переїжджати обласний краєзнавчий музей.»

Також очільник облдержадміністрації пояснив, що відкриття магістрату з мамонтом та зі всіма його експонатами можливе приблизно за рік, і на це буде виділено три мільйони гривень.

Крім того голова облдержадміністрації поділився, що найбільшим своїм досягненням за два роки роботи вважає встановлення і запуск лінійного прискорювача на території онкологічного диспансеру в Житомирі, а в своїх планах на майбутнє бачить роботу над новим глобальним проєктом.

Нагадаємо, що магістрат – це пам’ятка архітектури національного значення, розташована в історичному центрі  Житомира – на Замковій горі. Його реконструкція, вартістю  в 33 мільйони гривень,  почалася в 2019 році.Детальніше про проєкт реконструкції магістрату можна дізнатись тут.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі незабаром магістрат відкриє свої двері для відвідувачів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*