В Житомирі пройде Національний форум «Корольов. Космос. Житомир»

1 червня 2019 року Житомир збирає науковців на Національний форум «Корольов. Космос. Житомир». Захід проходитиме у музеї космонавтики ім. С.П. Корольова та Житомирському національному агроекологічному університеті, які виступають співорганізаторами форуму. Участь у масштабній зустрічі, організованій Державним космічним агентством України та Національним центром управління та випробувань космічних засобів, візьмуть підприємства, установи, організації, заклади освіти, які працюють в космічній сфері з усієї України.

Захід передбачає широке залучення молоді з метою привернення її уваги до вивчення космосу, залучення її до космічних досліджень, популяризації в суспільстві знань про космос і космічні технології та можливості їх практичного застосування у різних сферах життєдіяльності суспільства.

Загалом метою проведення форуму є передусім об’єднання зусиль суспільства задля підвищення ефективності використання космічного потенціалу України для розв’язання актуальних завдань соціально-економічного, екологічного, інформаційного, наукового, освітнього, національно-патріотичного та культурного розвитку суспільства.

Учасники форуму обговорять актуальні проблеми та сучасні тенденції розвитку космічних технологій. Окрім того, в рамках проведення заходу проходитиме тематична виставка «Людина і космос», дискусійна платформа «Міжвідомча взаємодія з питань провадження космічної діяльності в Україні» та музичний фестиваль «Під сузір’ям Ліри» .

Урочисте відкриття Форуму відбудеться 1 червня о 10 годині у Житомирському музей космонавтики ім. С.П.Корольова, а наукові обговорення триватимуть на базі Житомирського національного агроекологічного університету.

До участі у Форумі запрошуються підприємства, установи, організації або заклади освіти, які працюють або готують спеціалістів для космічної галузі, та яких цікавлять актуальні проблеми та сучасні тенденції розвитку космічних технологій. Завдяки заходу учасники зможуть не лише презентувати себе широкій аудиторії, але й налагодити зв’язки з метою подальшого співробітництва з іншими учасниками.

Організації, що бажають взяти  участь в роботі Форуму можуть зареєструватися за посиланням http://space.znau.edu.ua.

Нагадаємо, що у Житомирі при ЖНАЕУ за сприяння Національного центру управління та випробувань космічних засобів функціонує регіональний космічний центр “Полісся”. Окрім того, у співробітництві з Асоціацією «Ноосфера» на базі Житомирського національного університету відкрито інжинірингову школу.

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі пройде Національний форум «Корольов. Космос. Житомир»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*