В Житомирі у Поліському національному університеті відбулася ювілейна «Посвята першокурсників» (ФОТО)

На усіх факультетах Поліського національного університету в Житомирі 15 вересня провели святковий урочистий захід – «Посвята першокурсників». Зважаючи на ситуацію в країні, цьогорічні абітурієнти не здавали ЗНО, а національний мультипредметний тест. Крім цього, дещо змістилися і терміни вступної кампанії, тож і навчальний рік для студентів першого курсу по всій країні почався не з початку вересня.

У Поліському національному університеті наголошують, що це ювілейна посвята, адже у 2022-му році заклад вищої освіти відзначає своє 100-річчя, тобто це сотий День знань, і вже сотню разів у цих стінах зустрічають першокурсників різних спеціальностей. Фактично, саме від сьогодні і стартують заходи, приурочені до цієї дати.

Посвята розпочалася зі слів вдячності усім військовослужбовцям, завдяки яким українці можуть сьогодні продовжувати робити свої звичні справи – бути поруч з рідними, відвідувати навчання, ходити у магазини та кафе, просто жити, творити, любити, спокійно прокидатися, виховувати дітей.

Представники студентського активу університету разом зі студентами першого курсу відправилися покладати квіти до могил Героїв на місцеве військове кладовище, вшановуючи пам’ять тих, хто повернувся «На щиті», боронячи незалежність України у боротьбі з російською агресією. Серед полеглих захисників у війні з 2014 року є також випускники Поліського національного університету.

Традиційно зі сцени ведучі оголосили «Клятву студентів», яку виголосили першокурсники. З вітальним словом до присутніх зверталися студенти 1 курсу, які ділилися своїми враженнями, сподіваннями і планами про новий етап життя і подальше навчання, знайомство з ровесниками та одногрупниками, наставниками-викладачами.

Проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Поліського національного університету Іван Мартинчук під час свята відзначив і вручив символічні подарунки тим студентам, які мають найкращі бали з мультимедійного тесту. Такі самі сувенірні значки з логотипом університету отримали й решта першкурсників з рук деканів.

Ярослав ХОРКІНС

Очне VS дистанційне: як навчаються житомирські школярі під час війни

Макулатура, балони, електронні цигарки, кава, бляшанки, тканина: що житомиряни можуть передати волонтерам для потреб воїнів (ФОТО)

В Житомирі відзначили преміями міського голови найуспішніших спортсменів (ФОТО-ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі у Поліському національному університеті відбулася ювілейна «Посвята першокурсників» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*