14 жовтня в Україні відзначається одразу декілька свят: День українського козацтва, День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисників і захисниць України.
З самого початку дня житомиряни вшанували пам’ять українських героїв – відвідали Смолянський військовий цвинтар, де поховані загиблі у російсько-українській війні. Під час покладання квітів звучали імена житомирян, які загинули під час війни з окупантами.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221014_115643-76.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221014_113359-61.jpg)
Вшанувати пам’ять полеглих захисників та захисниць України прийшли кілька сотень житомирян.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221014_112922-50-1024x665.jpg)
Друга частина мітингу-реквієму та покладання квітів з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України відбувалася навколо пам’ятного знаку-композиції «Захисникам України у війні з російським агресором».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221014_111429-33.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221014_105500-11.jpg)
За сумлінну працю, службу і захист держави представники влади відзначили захисників і захисниць України годинниками, медалями та подяками.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221014_110558-21-1024x769.jpg)
“Ми вшановуємо наших захисників і захисниць в один день з великим святом Покрови. Адже Богородиця завжди оберігала наших воїнів. Цей день єднає в собі тисячолітню історію боротьби українців за свою державу: звитягу у витязі Київської Русі, відчайдушну хоробрість козаків, відвагу Січових Стрільців, мужність вояків УПА! Їх непереможний дух кожен з нас береже у своєму серці, а наші бойові частини визволяють українські міста та села від російської пошесті під знаменами легендарних українських полководців та славетних підрозділів минулого. Героїзм наших воїнів змінює не лише майбутнє України, а й усього цивілізованого світу, робить нас і наших друзів в інших країнах більш рішучими, чітко визначає де добро, а де зло. Слава Українським Героям та Героїням! Слава Україні! – промовив Віталій Бунечко, голова ОВА.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4812-79.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4816-84.jpg)
Одразу після заходу представники гуманітарного хабу “Житомир” спільно з міською радою передали два дрони “Валькірія” військовим 95 десантно-штурмової бригади.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4804-75.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4798-73.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4789-69.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4782-68.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_20221014_105323-10.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4776-65.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4769-62.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4762-60.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4759-56.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4752-54.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4748-51.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4740-49.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4738-48.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4720-45.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4705-41.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4703-39.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4695-35.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4691-34.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4678-29.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4676-27.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4669-25.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4664-23.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4650-19.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4622-9.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4615-6.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4613-4.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4607-25.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4601-20.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4589-13.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/DSCF4584-8.jpg)
Постраждалі від масованого ракетного прильоту у Житомирі розповіли про наслідки удару
«Перемагають лише підготовлені» – в Житомирі працює Центр військової підготовки для цивільних (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відзначили День захисників України (ФОТО)"