Відтепер Житомирський ботанічний сад буде відкритий для відвідувачів щовихідні

Ботсад у Житомирі на три дні відкрили для прогулянок: що можна побачити

Ботанічний сад Поліського національного університету буде відкритий для відвідувачів щовихідні. Про це повідомив ректор вишу Олег Скидан.

Усі бажаючі зможуть насолодитися чудовою природою і прекрасними колекціями рослин. Щиро надіємося на вихованість і порядність відвідувачів,

– зазначив Скидан.

Поштовхом до такого рішення став неймовірний ажіотаж серед містян, який викликало повідомлення про дні відкритих дверей у ботсаду цими вихідними. В результаті за три дні сад відвідало кількасот житомирян.

Наразі відвідування буде безкоштовним, але обмеженим у часі. Житомиряни та гості міста зможуть завітати до ботанічного саду у суботу та неділю з 10.00 до 16.00.

Попередньо, відвідувачам лише потрібно буде ознайомитись з правилами поводження у ботсаду. На порушничів чекатимуть штрафи.

Нагадаємо також, що наразі питання подальшого існування ботанічного саду під питанням, оскільки Поліський національний університет хочуть приєднати до Житомирського державного університету імені Івана Франка. Студенти та викладачі вишу виступають проти такої реорганізації та навіть створили петицію у підтримку незалежності свого навчального закладу.

Будьте першим, хто прокоментував "Відтепер Житомирський ботанічний сад буде відкритий для відвідувачів щовихідні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*