Водії нових автобусів МАЗ розкрадають дизельне паливо?

Ще не минуло й місяця, як нові зелені автобуси вийшли на свої маршрути – а «висококваліфіковані» працівники вже навчилися зливати пальне у свою кишеню. Що думає робити міський голова? І коли міська влада навчиться твердо контролювати те, що купила за кошти місцевого бюджету?..

Інформацію про те, що відбувається розкрадання пального – під час сесії міськради оприлюднив  депутат Олег Черняхович. «Є така інформація, що водії нові на транспорті новому, але вони дуже пронирливі. І є інформація, що відбувається злив чи недолив і так далі. І це все, собі на кишеню…» ─ розповів депутат фракції ВО «Свобода». О. Черняхович запропонував встановити трекери, щоб контролювати використання пального.

Судячи з коментаря, міському голові вже відомо про дану проблему. «Наші водії вже вміють обманювати і ті трекери. Може, хтось знає там – трубочка заводиться, і поки автобус їде, там потихеньку зливає. Той народ, кому потрібно, вже все знає. Ми зараз відпрацьовуємо трекер, який встановлюється на патрубок. Ось там вже зняти його неможливо. Зараз відпрацьовуємо, буде вартість будемо виносити і закуповувати!» –  відповів Сергій Сухомлин.

Судячи з усього, процедура закупівлі трекерів – не дуже швидка. Цікаво, скільки пального за цей час виллється до кишень водіїв? До речі, за кермо нових автобусів МАЗ садили не аби кого – а відбирали кращих з найкращих…

Аліна ДОМБРОВСЬКА

Будьте першим, хто прокоментував "Водії нових автобусів МАЗ розкрадають дизельне паливо?"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*