Волонтерка Анна Желізко із Хорошева організувала пошиття рукавиць- трансформерів для ЗСУ: як підтримати (ФОТО)

Волонтерка Анна Желізко із Хорошева організувала пошиття рукавиць - трансформерів для ЗСУ

Анна Желізко проживає у містечку Хорошів на Житомирщині та вже багато років професійно займається фотосправою – проводить фотосесії, у тому числі для родин захисників, знімає урочисті й святкові події, створює альбоми. Від початку повномасштабної війни поєднує це з волонтерською діяльністю. Зокрема, проводить розіграші, а також благодійні заходи для дітей, що включає ярмарки, розваги з аніматорами, а усі виручені кошти направляє на допомогу ЗСУ. Також регулярно підтримує волонтерські збори земляків, донатить на потреби військових.

Розповідає, що взимку минулого року у брата, який несе службу в ЗСУ, випадково помітила рукавички. За його словами, їх пошили майстрині з Житомира. Такі рукавиці доволі зручні й практичні, свого роду –  2 в 1. У свою чергу Анна вирішила, що також може організувати пошиття подібних виробів, аби у подальшому передавати їх безкоштовно  військовим на передову.

«Ми взялися за це доволі пізно, бо то були  вже останні холодні тижні сезону, але дещо таки вдалося зробити – близько сотні пар. Все було оперативно підправлено разом з іншою допомогою хлопцями на позиції.  Про запас не шили, бо  мали сподівання, що до наступної зими війна, можливо, таки закінчиться, але цього не сталося, тому днями  знову оголосили про відновлення ініціативи, – говорить Анна Желізко. – Наразі, завдяки спонсорській підтримці небайдужих людей, вдалося зібрати трохи коштів і закупити 14 метрів тканини.  Замовляю теплий та якісний турецький фліс, він двосторонній. Відзначу, що рукавиці – не тактичні, але бійці гарно відгукуються про них.  Вони досить зручні і можна використовувати, відповідно до потреб, у двох варіантах. Це рукавиці трасформери, тобто безпосередньо з отворами на кожен палець і окремо є відкидна частина, яку можна використати, коли закінчили певні маніпуляції зі зброєю чи іншим оснащенням.  

На великі морози вони не розраховані, бо без додаткового утеплення чи підкладки, але в нинішню погоду – те, що треба. Важливий момент – собівартість готових виробів, адже вона значно нижча від цін на аналогічні речі, що представлені на ринку. В нас основні витрати – лише на тканину,  додаткові елементи, типу резинок, липучок чи ниток, купуємо вже за власні кошти, так само оплачуємо самотужки доставку. Я більше в цьому процесі як організатор. Минулого року знайшла майстриню в Києві – це дівчина з нашої громади, але проживає в столиці. Вона розробила лекала, вручну покроїла тканину і частину рукавиць пошила і прислала мені. Ще частину з певних причин не змогла, тому надіслала викрійки і ми вже тут на місці завершили роботу. Зараз я знову отримала тканину і одразу їй. Будемо працювати. Якщо хтось може допомогти тканиною або коштами на її придбання (4149499073946012 Ліпська Г.С), то будемо неймовірно вдячні, бо зима тільки починається і рукавиці  – одні з базових речей, які потрібні завжди і швидко зношуються в умовах виконання бойових завдань».

Юлія Демусь

У царстві хвойних: святковий фоторепортаж із розсадника ялинок у Житомирі (ФОТО)

“Завдяки їм”: до Дня ЗСУ – вшановуємо пам’ять полеглих Героїв з Житомира (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "Волонтерка Анна Желізко із Хорошева організувала пошиття рукавиць- трансформерів для ЗСУ: як підтримати (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*