«Волонтери Полісся» запустили збір коштів на деталі для FVP-дронів (ФОТО)

«Волонтери Полісся» запустили збір коштів на деталі для FVP-дронів (ФОТО)

“Ще на початку року ми й подумати не могли, що будемо цим займатися, але потреба є, тому працюємо” – говорить Володимир Вєрюгін з  ГО “Волонтери Полісся”. Ця організація офіційно була зареєстрована у 2016-му, а з початку повномасштабного вторгнення зібрали нову команду і продовжують допомагати військовим. 

Зокрема, було придбано і передано  24 автомобілі, які разом з іншими волонтерами завантажили необхідними на фронті речами та доправили на передову. За плечима волонтерів більше 80 таких поїздок.

Наразі збирають кошти на придбання деталей для виробництва FVP-дронів. Вже зробили чотири таких і їх розвідники успішно випробували в бойових умовах, але мають запити від інших військових, тому планують налагодити процес виробництва.

“Один із наших хлопців пройшов відповідне навчання. Отримані знання і навики ми застосовуємо на практиці. Саме така модель FVP-дронів на фронті є вже більше пів року. Військові добре відгукуються, тому є сенс робити такі й надалі. Основне питання на зараз – кошти, за які можна буде купувати деталі. Сам дрон – це розхідний матеріал, до нього ще йдуть пульт та окуляри, які можна використати кілька разів. Закладаємо на один комплект 18 тисяч гривень, це вже з урахуванням всіх елементів, зважаючи на  можливі коливання у ціні, – продовжує Вєрюгін.

– Моделюванням ми займаємося вже місяців вісім. Якось, під час чергової поїздки хлопці сказали, що їм треба хвостовики. На іншій позиції ми такі знайшли і відвезли попереднім, а коли повернулися додому, то почали думати, як посприяти з цим надалі. Зараз у нас кілька 3-D принтерів, процес друку налагоджено і хотілося, щоб з FVP-дронами все так само вийшло. Ця історія більш затратна, тому ми оголосити збір коштів.

По-суті, це перший такий збір, бо до цього вдавалося робити все власними силами. У нас прекрасна команда, я пишаюся кожним і розумію, що усі результати тільки завдяки їм. Маємо надійних друзів, партнерів, що допомагають і підтримують усі ініціативи, направлені на допомогу ЗСУ. Був час, коли робили картини і продавали під час аукціонів за кордоном, так збирали гроші. Всяке було, але війна триває, доводиться щось постійно вигадувати, аби активізувати людей в тилу. У нас нема конкретної цифри, скільки хочемо зібрати на FVP-дрони, але чим більше, тим краще. Таким чином хочемо помститися за кожного загиблого на війні земляка – жителя громади”.

Волонтер додає, що нинішня війна – війна дронів та артилерії. Питання щодо виробництва дронів та безпосередньо фінансування має вирішуватися системно на рівні місцевих органів влади, які мають всіляко сприяти та заохочувати людей до виготовлення таких пристроїв.

Реквізити для допомоги – 5375 4112 1063 1458 або посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/78LZLHP6tW

Юлія Демусь

Майстерня «Просто Миколка»: два мільйони на ЗСУ, свічки для Папи і різдвяного шоу на «1+1», святковий асортимент

Час для гарних справ: в Житомирі розшукують “Таємних Миколаїв” для підтримки наших захисників (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "«Волонтери Полісся» запустили збір коштів на деталі для FVP-дронів (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*