Криміналістика, виставка сучасного озброєння та лідерський потенціал жінок: новинки на SpaceTechFest у Житомирі

Уже традиційний фестиваль SpaceTechFest, який відбудеться на базі Житомирського технологічного університету, здивує учасників та відвідувачів новими локаціями та прогресивними поглядами на розвиток науки та техніки.

Цього року організатори планують додати кілька нововведень. Зокрема, серед нових локацій з’явиться криміналістична лабораторія від центру судових експертиз та виставка зброї від Вінницького заводу Fort.

«Ми плануємо додати нові цікаві локації від наших партнерів. Окрім військової техніки, цього року ми плануємо виставити техніку Національної поліції. Буде окрема локація з криміналістичною лабораторією від центру судових експертиз. Попередньо погодився представити свої експонати Вінницький завод зброї Fort. Крім виставки зразків, представники підприємства розкажуть про новітні зразки озброєння», — розповів ректор ЖДТУ Віктор Євдокимов.

Досить цікавою для студентів та відвідувачів заходу може стати зустріч з представниками світової «СТЕМ-КОАЛІЦІЇ» в Україні. Основним напрямком діяльності цієї організації є розвиток технологічної грамотності освітніх закладів, збільшення кількості дівчат та жінок в СТЕМ та розвиток зв’язків «школа–компанії–університет».

Крім того, у рамках фестивалю керівництво університету планує підписати «Технологічний Пакт для розвитку жінок в STEM-компаніях», метою якого є консолідація навчальних закладів і компаній задля просування жінок у технологічній сфері. На захід можуть завітати й представники посольства Нідерландів, адже така ініціатива запроваджується за їх підтримки.

Крім того, для дівчат, які навчаються у ЖДТУ за технічними та STEM спеціальностями буде спеціальна локація. Представники «СТЕМ-КОАЛІЦІЇ» розкажуть про розвиток лідерського потенціалу жінок та поговорять із студентками про можливість подальшого працевлаштування та побудови власної кар’єри.

Варто зазначити, що вже чотири регіони України долучились до такої ініціативи та підписали Пакт, а зараз і в Житомира з’явилася можливість долучитися до унікального проекту, аналогів якому немає навіть у Європі.


Як пройшов фестиваль SpaceTechFest 2017

Будьте першим, хто прокоментував "Криміналістика, виставка сучасного озброєння та лідерський потенціал жінок: новинки на SpaceTechFest у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*