Вже сховали зимовий одяг? Даремно: у вівторок та середу в Житомирі +6С

Понеділок 13 квітня – найтепліший день тижня. Вдень у Житомирі та області синоптики обіцяють від +19С до +21С і яскраве сонце. Це практично літо. Але весняна температурна гойдалка, про яку Times.Zt.Ua вже писав, приготувала черговий сюрприз. Холодний арктичний фронт різко змінить погоду вже наступного дня.

У вівторок 14 квітня та середу 15 квітня у Житомирі денна температура перебуватиме у межах від +4С до +8С. Вночі буде від +1С до +4С. Нічні заморозки малоймовірні, оскільки холодний фронт принесе із собою хмарність, яка пом’якшить добові температурні коливання. Хмарно з тимчасовими проясненнями буде від вівторка до п’ятниці включно.

Тепліше стане на Чистий Четвер 16 квітня: вночі від +4С до +7С, вдень від +10С до +15С. На Страсну П’ятницю обіцяють дощ. Вночі 17 квітня буде прохолодно: від +1С до +3С. Вдень від 17 до 19 градусів тепла.

На Великдень знову буде прохолодно – зате з-поміж хмар раз-у-раз визиратиме сонце. У суботу та неділю вночі від нуля до двох тепла. Вдень від +10С до +12С. І ось у ці дні можливі нічні заморозки, які можуть кепсько вплинути на цвітіння фруктових дерев.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "Вже сховали зимовий одяг? Даремно: у вівторок та середу в Житомирі +6С"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*