За пограбовану і скалічену Віку Шилюк — Богдану Ходаку присудили 13 років (ФОТО) | Times ZT

За пограбовану і скалічену Віку Шилюк — Богдану Ходаку присудили 13 років (ФОТО)

Судове засідання розпочалося із запізненням на 2 години. «Вчора у нього було останнє слово…» — каже Володимир Шилюк, батько Віки. «У нього» це у Богдана Ходака, якому після півторарічного слідства і суду сьогодні мають оголосити вирок. «Він ні в чому не винний!» — заявляє мати Б. Ходака, яка теж сидить під дверима і теж чекає. «Хай би вона на суд прийшла хоча б раз! І розказала, що там у них було!» «Вона» це Вікторія Шилюк, на яку у січні 2018 року було скоєно жахливий кривавий напад. На цьому фото добре видно слід на шиї, який залишив злочинець «невстановленим гострим предметом».

З Вікторією я спілкувався три місяці тому. Після інсульту, що стався внаслідок жорстокого удушення під час нападу, після трепанації черепа і тривалої реабілітації — вона отримала першу групу інвалідності. До «кривавого січня» Віка навчалася, займалася фітнесом, дружила с ровесниками. Зараз вона практично не говорить, а з рідними спілкується за допомогою складної системи знаків та звуків. Тим не менш, деякі навички у неї збереглися. Нагадаю, Віка погодилася намалювати малюнок для читачів Times.Zt.Ua. Лівою рукою, оскільки права не працює…

Вікторія Шилюк нічого не пам’ятає з трагічних подій 3 січня 2018 року. Її знайшли у стані глибокого ступору, практично роздягнену, у закривавленій куртці. Як таку людину можна викликати до суду в якості свідка — запитання риторичне…

«Справа сфабрикована, доказів нема!» — мало не кричить Віктор Затишняк, дід Богдана Ходака. За сумною іронією долі — родичі обвинуваченого сидять у коридорі суду поряд з батьком потерпілої… «Це депутати постаралися! Нас не пускали на засідання, зробили суд закритим. Чому?» — запитує у мене В. Затишняк. «Я не хочу з Вами говорити! Ми стільки разів викликали пресу — і ніхто не прийшов жодного разу! Це і на Вашій совісті теж!» — роздратовано кидає мені мати Б. Ходака.

Нарешті, розпочинається судове засідання. Головуюча суддя Наталя Гулак зачитує вирок. Богдана Ходака виправдали за звинуваченням у сексуальному насильстві над Вікторією Шилюк. Але за звинуваченнями у розбійному нападі та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень — його провина, за словами судді, доведена повністю.

Вирок: 13 років позбавлення волі. Богдан Ходак також зобов’язаний виплатити потерпілій 98 тисяч гривень компенсації за тривале лікування — і 1 мільйон гривень компенсації за завдану фізичну та моральну шкоду.

Тарас СТРІЛЬЧИК

Будьте першим, хто прокоментував "За пограбовану і скалічену Віку Шилюк — Богдану Ходаку присудили 13 років (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*