Заявникам почали видавати «Картки житомирянина» | Times ZT

Заявникам почали видавати «Картки житомирянина»

У Житомирі  почали видавати «Картки житомирянина». Про це повідомив директор КП «Житомиртранспорт» Іван Фурлет.

«Ощадбанк почав видавати «Картки житомирянина». Перші громадяни, навіть, вже отримали монетизовану субсидію на ці картки», – зазначає Іван Фурлет.

На сьогодні для отримання картки заяви подали вже 32 тисячі мешканців Житомира. Очільник комунального підприємства закликає громадян не створювати ажіотаж. Кожного заявника Ощадбанк проінформує про дату і час отримання пластикової картки.

«Для уникнення ажіотажу та черг співробітниками банку буде надіслано смс-повідомлення для житомирян, які вже подавали заяву для отримання картки. У повідомленні буде зазначено: до якого відділення банку громадянину необхідно звернутися, щоб отримати «Картку житомирянина», – додає директор КП «Житомиртранспорт».

Тим, хто досі не подав заяву на отримання картки, варто зачекати. Адреси пунктів прийому документів на отримання «Картки житомирянина» будуть оголошені згодом.

Нагадаємо, що «Картка житомирянина» – це іменна багатофункціональна електронна пластикова картка,  яка є матеріальним носієм персональних даних утримувача карти і підтримує додатки, пов’язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг.

  • 20
    Поширили:

Будьте першим, хто прокоментував "Заявникам почали видавати «Картки житомирянина»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*