14 вересня на Смолянському військовому цвинтарі у Житомирі попрощалися з сорокасемирічним військовослужбовцем Валерієм Соболевським. Він загинув 10 вересня, потрапивши під мінометний обстріл російських військ.
Попрощатися з Валерієм, який захищав східні рубежі України, прийшли рідні, близькі, друзі, побратими.
“Валерій Дмитрович Соболевський народився у Житомирі, навчався у загальноосвітній школі №2, – розповідає керівник міського центру допомоги учасникам бойових дій Ярослав Весельський. – З початку повномасштабної російської агресії він потрапив до однієї з бригад територіальної оборони, у лавах якої, на жаль, і загинув”.
У загиблого воїна залишилися двоє дітей, дружина, батько, мати, сестра.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSCF0868-9-1024x683.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSCF0901-14.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSCF0882-12.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSCF0873-10.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSCF0861-6.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSCF0835-1.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSCF0850-3.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSCF0851-4.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/09/DSCF0836-2-1024x682.jpg)
Світла пам’ять Герою…
До Кривого Рогу сьогодні прилетіло 8 російських ракет
Британський маршал вважає можливим закінчення війни в Україні до Різдва
Будьте першим, хто прокоментував "Житомир попрощався з Героєм Валерієм Соболевським (ФОТО-ВІДЕО)"