Майже місяць нам чекати на закінчення зими, а за прогнозами бабака Тимка ще цілих шість тижнів. Проте весна вже натякає на своє наближення.
І хоча Житомиру ще далеко до розмаїття барв, які дарує нам тепле літо, все ж сонце вже час від часу всміхається містянам а природа споглядає вже останні зимові сни.
За чарівним вайбом міста споглядав талановитий Тарас Орешніков. Його погляд та об’єктив вкотре знаходять дивовижне та загадкове в буденному, а не надто приємне міжсезоння перетворюють на мрійливе та чарівне.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-34-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-33-1024x734.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-30-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-32-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-29-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-29-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-27-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-25-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-24-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-32-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-20-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-23-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-23-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-22-1024x686.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-21-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-18-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-17-1024x799.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-16-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-15-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-14-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-14-2-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-12-685x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-13-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-13-1024x598.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-11-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-10-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-09-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-08-1024x705.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-08-2-1024x694.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-07-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-06-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-04-2-1024x712.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-03-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-02-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-02-3-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-02-2-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-01-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-07-00-1024x685.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-06-58-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-01-30_19-06-58-3-1024x685.jpg)
Фото: Тарас ОРЕШНІКОВ
Будьте першим, хто прокоментував "Житомир проводжає зиму (ФОТО)"