Житомирян закликають повідомляти у разі виявлення гральних закладів, працюючих під виглядом державних лотерей

Screenshot 4 4 - Житомирян закликають повідомляти у разі виявлення гральних закладів, працюючих під виглядом державних лотерей

У випадку виявлення незаконних гральних закладів, житомирянам необхідно зателефонувати та розповісти про це на “гарячу лінію”.

Про це повідомили у прес-службі департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради.

“Звертаємось до громадян, що проживають в обласному центрі, з проханням: у разі виявлення закладів з осередками грального бізнесу повідомте про це на контактний телефон департаменту агропромислового розвитку та економічної політики облдержадміністрації – 0412-47-44-37.”, – йдеться в тексті повідомлення.

А ми відзначимо, що згідно постанови Кабінету Міністрів щодо протидії гральному бізнесу в Україні заборонили функціонування гральних закладів, які працюють під виглядом “державних лотерей”.

Рішення, у рамках якого усі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні бути зачиненими та позбавлені можливості користуватися своїми електронними системами, було ухвалено 20 грудня 2019 року.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян закликають повідомляти у разі виявлення гральних закладів, працюючих під виглядом державних лотерей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*