Житомирян запрошують на фотосесію в бібліотеці (ВІДЕО) 

Здавалося б, війна мала поставити культурне життя українців на паузу, проте більшість закладів, у тому числі й бібліотеки, усіляко намагаються підтримувати та розвивати його. Житомирська обласна дитяча бібліотека спільно з бібліотекою для юнацтва організували акцію «Бібліотека в об’єктиві».

Детальніше про це Times.ZT розповіла завідувачка відділу обслуговування Лілія Чорноморець.

«Ми напередодні нашого професійного свята – Всесвітнього дня бібліотек. Вийшло так, що ми вже другий рік поспіль даруємо таку фотосесію нашим читачам. Цього року ми назвали акцію “Бібліотека в об’єктиві”. Минулорічна реакція наших читачів на такі заходи була дуже приємною: вони були у захваті, робили гарні фото з книгами, і дітки, і дорослі. Ми надавали все, що у нас є, для фотосесій: і м’які іграшки для діток, і книги», – почала фахівчиня.

За її словами, умов для участі – немає. Кожен бажаючий може прийти в бібліотеку і отримати гарні фото на пам’ять. Єдине – можна завчасно зателефонувати і домовитися про час. Участь можуть взяти і діти, і дорослі. 

«Ви зможете потім вибрати з тих фото, які зробить фотограф ті, що подобаються вам найбільше. Ми просимо потім дозволу, щоб опублікувати на сторінках бібліотеки ці фото. Все за бажанням читача та за його згодою», – пояснює Лілія. 

Що стосується вбрання, то кожен може одягатися так, як подобається. Для прикладу, минулого року на такі фотосесії приходили у вишиванках. Також відвідувачі обирали звичайний одяг, ближче до повсякденного. Дівчата зазвичай одягають на таку фотосесію сукенки. 

Проте, за словами Лілії Чорноморець, кількість учасників у таких акціях суттєво зменшилася з початку повномасштабного вторгнення:

«У зв’язку з тим, що війна, то кількість відвідувачів зараз менша. Ми раніше запрошували класи на такі заходи, і це було завжди весело та шумно. Цього року ситуація зовсім інша. Багато хто не вчиться, або онлайн, і зібрати дітей так, як раніше – дуже складно. Але відвідувачі є. У нас акція стартувала 26 вересня, і думаю, ми продовжимо її до кінця тижня».

Вона також додала, що з початку акції – 26 вересня, вже провели одну повноцінну фотосесію:

«З початку акції у нас поки одна фотосесія була. Минулого року було багато класів на такі фотосесії, і ми отримали дуже позитивні відгуки і від дітей, і від батьків. Тому чекаємо цьогоріч бажаючих, і запрошуємо. У нас можна зробити різноманітні фото – і на підвіконні, бо у нас великі гарні вікна, і з книгами, підбираємо іграшки для дітей. Допомагаємо і йдемо на зустріч, щоб фото вийшли такими, як хочуть відвідувачі».

На сьогоднішній день в Житомирській обласній дитячій бібліотеці працює клуб настільних ігор, курси вивчення української мови, літературна кав’ярня, а для малечі – курси швидкого читання.

Нагадаємо, Житомирську бібліотеку для юнацтва закривають.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирян запрошують на фотосесію в бібліотеці (ВІДЕО) "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*