Переляканий поспіх: завтра путін оголосить про приєднання окупованих територій до рф

Завтра, 30 вересня, у кремлі має відбутися підписання договорів про анексію росією окупованих територій. З цією метою до Москви вже прибули ватажки терористичних угрупувань ЛДНР та гауляйтери Херсонської і Запорізької областей.

Показові заходи розпочнуться у кремлі о 15.00. Для цього усім депутатам Держдуми вже розіслали запрошення. В рамках організованого фарсу очікується також виступ бункерного рашистського лідера. Про це заявив речник путіна Дмитро Пєсков.

У Великому кремлівському палаці в Георгіївській залі о 15:00 відбудеться церемонія підписання договорів про вступ до складу рф нових територій. Буде об’ємний виступ президента путіна на цьому заході“,

– зазначив він .

Завершити фікцію планують шабашем для народу. За даними Reuters, на Красній площі в москві вже встановили сцену з гігантськими відеоекранами і рекламними щитами з написами «Донецк, Луганск, Запорожье, Херсон – Россия!».

Нагадаємо, що окупанти зі зброєю змушували жителів тимчасово окупованих територій України йти на псевдореферендум про приєднання захоплених територій до рф. 

Будьте першим, хто прокоментував "Переляканий поспіх: завтра путін оголосить про приєднання окупованих територій до рф"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*