Наприкінці 2021 року Артем Фесько із Житомирщини став переможцем телевізійного шоу «Україна має талант». Ще під час катингу він підкорив глядачів та суддів проєкту виконанням арії Діви Плавалагуни з культової стрічки «П’ятий елемент», а у фіналі бездоганно заспівав молитву «Ave Maria».
З початку повномасштабного вторгнення російських військ хлопець разом із бабусею тимчасово виїхали за кордон, де він долучався до різних благодійних концертів, завдяки чому зміг зібрати більше мільйона доларів на потреби ЗСУ.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/346096669_1282855518971758_8851855940072409217_n-830x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/345429708_229289703042529_8887950848657038053_n-589x1024.jpg)
Наразі Артем разом із родиною проживає у рідному містечку Попільня, а днями повернувся із конкурсу-фестивалю «United Kids Festival», що проходив протягом 2-3 травня в Іспанії та зібрав вокалістів із різних країн світу.
Цей конкурс в минулому році заснував відомий український композитор та музичний продюсер Руслан Квітна і вперше провів його в Болгарії у липні 2022-го, а у листопаді – в Польщі.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/345281846_257919766606343_6461927909663125552_n-825x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/344747389_1610659029451414_2814714165682979635_n-825x1024.jpg)
Конкурсна програма складається із трьох етапів: прослуховування усіх заявок і відбір 30 кращих учасників, їх виступ перед членами журі, визначення фіналістів та їх виступ на грандіозному гала-концерті й оголошення переможця.
Все це успішно пройшов 15-річний Артем Фесько. Зокрема, він був кращим у своїй віковій категорії, а також здобув Гран-прі «United Kids Festival».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/342727509_796063498919027_8428607047501823750_n-847x1024.jpg)
«За умовами цього конкурсу-фестивалю, ми підготували дві конкурсні пісні і записали відео та надіслали на адресу організаторів. Далі нам повідомили, що син пройшов попередній відбір і запросили на концерт в Іспанію. – говорить мама Артема Тетяна Данілова. – Було три вікові категорії: 5-9 років, 10-13 років та 14-18 років. Провели жеребкування і діти самі обрали собі номери для виступів. Попередньо планувалося, що з кожної категорії буде обрано по три фіналісти, але рівень вокалістів був дуже високий – багато з них брали участь чи були переможцями різних співочих конкурсів, телевізійних шоу, тому судді оголосили імена 16 фіналістів, в числі яких опинився й Артем.
Він виконав «Мелодію» Мирослава Скорика, вокаліз, тобто без слів. Здобув І місце, а потім Руслан Квіна оголосив володарів Гран-прі».
Артем Фесько отримав сертифікати і кубки фестивалю, грошові призи у розмірі 500 і 500 євро за кожну перемогу, а ще авторську пісню від Руслана Квінти і місце члена журі під час проведення наступного фестивалю.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/342691307_931649948058981_3612235787642837368_n-817x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/05/343009666_219980220738891_4908288311073518037_n-1022x1024.jpg)
Питання про композицію і кошти сторони обговорюватимуть згодом, але частину з них хлопець передасть на допомогу військовим 71 бригади, решту – у фонд для здобуття освіти в майбутньому.
Юлія Демусь
У Житомирі військовий виготовляє дерев’яну скульптуру присвячену побратимам з 95-ї бригади (ВІДЕО)
Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин Артем Фесько здобув Гран-прі на конкурсі вокалістів «United Kids Festival» в Іспанії (ФОТО)"