Житомирська депутатка вважає, що місто закупило модульні укриття по завищеним цінам 

На сесії Житомирської міськради військовий поставив на місце депутатів та мера

Під час сесії Житомирської міської ради сьогодні, 9 листопада, депутатка Любов Цимбалюк підняла питання вартості модульних укриттів, які влітку почали встановлювати по місту в місцях масового скупчення людей.

За її словами, вартість модульних укриттів, які придбали для Житомира, суттєво відрізняється від закупівель, які робили інші міста:

«Хочу зараз передати вам документи. Це ті документи, які доступні сьогодні абсолютно всім, всі депутати можуть заглянути в “Prozorro”, і заглянути на інформацію про закупівлю бетонних укриттів. Хочу передати вам, Сергій Сухомлин, бо дуже сподіваюся, що ви не всю інформацію знаєте, а тут така різниця між тендерною документацією і технічними умовами щодо закупівель між житомирськими комунальними підприємствами, з наприклад, Бучанською радою, і між цінами за якими закупила Бучанська і Житомирська міські ради. А на рахунок оснащення, я думаю, що ви та всі інші будуть здивовані до неможливого, тому я б хотіла, щоб ви це вивчили. Можна вивчити сьогодні, можна вивчити, чому монопольний комітет заборонив житомирським комунальним підприємствам заплатити за ці укриття, і чому вони досі не оплачені. Там є багато питань, які можна вивчити».

На ці заяви депутатки міський голова Сергій Сухомлин відповів, що різниця в ціні пов’язана з тим, що укриття мають різне оснащення:

«У мене немає з цього приводу думки. Є розпорядники, які проводили ці закупівлі. Ми за укриття ще не заплатили кошти, хочу наголосити. Є час для того, щоб провести депутатську комісію, розібратися з усіма нюансами, взяти і зробити це максимально прозоро. Бо там теж показували, що укриття в Миколаєві чи Харкові коштує дешевше, без автоматичних дверей, вентиляції, обладнання та вогнегасників, і де інша товщина бетону. Тому порівнювати потрібно повністю аналогічні укриття. Розберемося. Якщо є там якісь проблеми, то ми ще не платили, бо там потрібно оформити всі документи». 

Нагадаємо, раніше «Times.ZT» вже порівнювали вартість модульних укриттів по Україні. 

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська депутатка вважає, що місто закупило модульні укриття по завищеним цінам "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*