Житомирська міська рада закупила на понад 1,1 млн грн дрони та комплекти підсилення зв`язку для військових частин

Житомирська міська рада закупила на понад 1,1 млн грн дрони та комплекти підсилення зв`язку для військових частин

Житомирська міська рада за кошти місцевого бюджету придбала 15 комплектів підсилення зв’язку для БпАК та два квадрокоптери DJI Mavic 3T.

Комплекти підсилення зв`язку планують передати 148-й бригаді. Вони складаються з дводіапазонного підсилювача сигналу ALIENTECH DUO II -1 шт, коаксіального кабелю ALIENTECH RG-223 (10 м) з конекторами QMA для підсилювача пульта дрона-2 шт, комплекта монтажних кронштейнів і кабелів ALIENTECH DUO II для DJI RC. Загалом за комплекти було сплачено 634 тис 500 грн.

Водночас квадрокоптери хочуть передали підрозділу ССО. Їхня загальна вартість — 510 тисяч гривень.

Таким чином, на необхідне спорядження для військових житомирська влада цього разу виділила дещо більше 1,1 млн грн. Щиро сподіваємося, що ця техніка дійде до захисників, а не зупиниться на складах, як це стало популярним в області останнім часом.

Нагадаємо також, що за 15 мільйонів гривень під час війни житомирська влада вирішила… відремонтувати тротуари по вулиці Перемоги.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська міська рада закупила на понад 1,1 млн грн дрони та комплекти підсилення зв`язку для військових частин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*