Житомирська ОДА повідомила про відновлення роботи стаціонару головного медзакладу області

b44f9184d8ee4979cbc49b9bb9f2677f preview w440 h290 - Житомирська ОДА повідомила про відновлення роботи стаціонару головного медзакладу області

Від завтра в Житомирі в повну силу запрацює обласна лікарня імені О.Ф. Гербачевського.

Про відновлення роботи стаціонару головного медичного закладу Житомирщини з 14 липня повідомили у прес-службі обласної державної адміністрації, посилаючись на заяву керівника лікарні Богдана Леськіва.

“Консультативно-діагностична поліклініка працює вже тиждень, а з вівторка відновиться повноцінна робота й стаціонарного відділення.  Відзначимо також, що облікарня має нову послугу – “Надання первинної допомоги” і станом на сьогоднішній день фахівці закладу встигли укласти близько трьох сотен декларацій. За даними ПЛР-лабораторії, яку відкрили 8 травня, станом на 13 липня зробили 682 досліджень, з яких 24 позитивних на COVID-19, обстежили 675 осіб. ІФА-тестів – 2160 досліджень та 1233 особи обстежили”, – зазначили у тексті повідомлення.

Нагадаємо, як працівників Житомирської обласної клінічної лікарні Гербачевського перевіряли на коронавірус.


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирська ОДА повідомила про відновлення роботи стаціонару головного медзакладу області"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*