Сьогодні, 30 серпня, під час позачергової сесії Житомирської міської ради депутати висловили обурення стосовно якості тротуарів і дорожнього покриття в місті, адже деінде можна побачити ями, а комунальні служби після виконаних робіт часто лишають розриви, які не асфальтують.
Така ситуація склалася біля дитячого садочка №43. За словами депутата міської ради Олега Горая, питання ремонту покриття вирішують уже другий місяць:
«У мене питання, щодо якого я звертався до профільних заступників (міського голови – авт.), але відповіді так і не отримав. Тобто, зараз будемо вивчати технологічну складову можливості відновлення асфальтного покриття після розриву біля дитячого садочку №43. Там скоріше за все водоканал проводив ремонтні роботи і проїзна частина дороги лишилася незаасфальтована. Така ситуація триває вже другий місяць».
Втім, депутатка Любов Цимбалюк наголосила, що це не єдине місце, де спостерігається подібна проблема. Ями та неякісне покриття можна побачити за низкою адрес, часто, поруч із навчальними закладами та поліклініками:
«Скажіть, будь ласка, яким чином визначаються першочергові місця для заміни плитки, для асфальтування тротуарів, скажіть, чи на сьогодні хто-небудь із вас виходив туди, де робляться ці роботи? Друге питання про 1 вересня: школа №6, біля школи №7 тротуар на якому можна не тільки вбитися, а ще й поставили зупинку нову на люк, я не знаю, це каналізаційний люк, чи який, нехай хтось вийде і подивиться. Як може біля школи стояти зупинка на люку, там де діти будуть стояти і чекати транспорт? Поліклініка №1, №2, дитяча поліклініка, Фещенка-Чопівського, шпиталь – скажіть, будь ласка, там коли останній раз хтось з вас був? Пройдіться тими тротуарами, якщо не хочете самі, я вам складу компанію. Це прості речі, але ми асфальтуємо і кладемо плитку біля існуючого бізнесу, з яким насправді треба працювати і бізнес має сам біля себе робити покриття. І не має бути вибіркових бізнесменів, яким це треба робити, і інших, які самі роблять».
На думку міського голови Сергія Сухомлина, потрібно було голосувати проти таких рішень раніше:
«Важливе питання, суспільно важливе. Але всі ці питання треба було в свій час розглядати, коли приймалися всі ці рішення, і зараз можна емоційно про це все розповідати. Місяця два назад ми виділяли кошти шпиталю на асфальтування саме тротуарів і доріг. По тим роботам, що зараз виконуються – вони навіть не будуть дроблені по тим кварталам, які планувалися. От декілька перехресть і всі роботи припиняються – це по плитці. Але от коли ми приймаємо такі рішення, то всі “за”».
Нагадаємо, за 15 мільйонів гривень під час війни житомирська влада вирішила… відремонтувати тротуари по вулиці Перемоги.
Будьте першим, хто прокоментував "Житомирські депутати обурені якістю асфальту на тротуарах і дорогах міста"