Житомирський бронетанковий завод збіднів на понад мільйон

Військова прокуратура відсудила у Житомирського бронетанкового заводу більше мільйона гривень за невиконання умов договору з Міністерством оборони. Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

Після виграного прокуратурою суду з підприємства стягнули штрафні санкції на 1 млн 200 тис. грн.

Мова йде про те, що ДП «Житомирський бронетанковий завод» не здійснив поставку військової техніки, визначеної умовами контракту, чим порушив договірні зобов’язання перед Міністерством оборони України. Тож через зірвані строки військову техніку не відправили до підрозділів Збройних сил України.

«11 липня 2018 року за результатами роботи військової прокуратури Центрального регіону вказаний позов задовольнили рішенням господарського суду м. Києва. З ДП «Житомирський бронетанковий завод» на користь Міноборони стягнули пеню в розмірі 578 тис. 755 грн 19 к. та штраф – 652 тис. 587 грн 32 к. Ці кошти перерахували на рахунки Міністерства оборони України», – повідомили у прес-службі відомства.

Нагадаємо, що у червні 2018 року співробітники СБУ та військової прокуратури проводили обшуки на державному підприємстві «Житомирський бронетанковий завод» у рамках розслідування кримінального провадження, порушеного за ст. 191 КК України – Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

У ході обшуків силовики виявили гусеничні комплекти, поставлені бронетанковим заводом для ТОВ «Науково-виробнича компанія “Нова”» та документи щодо їх поставки. У військовій прокуратурі також підозрюють, що  під виглядом «нових» гусеничних комплектів до бойових машин піхоти постачались ті, які раніше були у вжитку, та ринкова вартість яких відповідно нижча, ніж передбачено договором.

Натомість після згаданих подій керівництво Укроборонпрому призначило нового директора Житомирського бронетанкового заводу. До виконання обов’язків директора 16 липня приступив Ігор Пшеничний, який раніше працював на «Миколаївському суднобудівному заводі» та співпрацював з Укроборонпромом.


Також ми писали:

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський бронетанковий завод збіднів на понад мільйон"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*