Житомирський ліцей № 1 посів 24 місце в рейтингу найкращих шкіл України за результатами НМТ

Днями сайт osvita.ua оприлюднив рейтинг середніх навчальних закладів України за підсумками НМТ 2023 року. До ТОР-200 найкращих шкіл країни знову потрапив житомирський ліцей №1. Цьогоріч один з найпрогресивніших закладів області посів 24-те місце у списку.

Нагадаємо, що саме учениця ліцею № 1 набрала у підсумку максимальну кількість балів з усіх предметів на НМТ-2023.

Окрім житомирського ліцею №1, до когорти найкращих в Україні середніх навчальних закладів потрапила також Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2.

По Житомиру у трійці лідерів за результатами НМТ-2023 також опинилися два новостворених наукових ліцеї при університетах.

Рейтинги освітніх закладів були складені на основі статистичних даних НМТ 2023 року, оприлюднених на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо також, що саме в ліцеї № 1 міська влада, без конкурсу та всупереч протестам викладацького складу і батьків, призначила на посаду директора людину, яка абсолютно не обізнана ані з рейтинговою ситемою ліцею, ані з його особливостями.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський ліцей № 1 посів 24 місце в рейтингу найкращих шкіл України за результатами НМТ"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*