HOVER
IT LAB STUDIO
INNA BILA

Житомирський міський голова знову створює робочу групу для «вивчення заправки» на проспекті Незалежності

DSC 0166 777x437 - Житомирський міський голова знову створює робочу групу для «вивчення заправки» на проспекті Незалежності

У четвер, 30 липня, на сесію Житомирської міської ради прийшла мешканка Житомира з вимогою негайно закрити АЗС, що знаходиться на проспекті Незалежності, 29:

«21 липня Сьомий апеляційний адміністративний суд м. Вінниця визнав незаконними дії ДАБІ стосовно видачі дозволу на будівництво АЗС на проспекті Незалежності, 29, а сам дозвіл скасував, і з 22 липня рішення суду вступило в дію. Тому повідомляю депутатам, що на даний момент на території Житомирської територіальної громади, діє незаконно збудований об’єкт, який ще й є небезпечним, бо зараз труїть людей. Він перетворив дитячий майданчик на газову камеру. Причому, в АЗС вже немає дозволу на будівництво, містобудівних умов, і є припис Держгеокадастру про нецільове використання землі. Пан Сухомлин нам розповідав, що там все законно, тобто це навмисно зроблений замах на вбивство нас усіх».

Директор юридичного департаменту Євген Черниш зауважив, що міська рада в курсі цієї ситуації:

«Ця інформація нам відома, міська рада не була стороною цього процесу. На даний час нам відомо, що виданий сертифікат про готовність об’єкта в експлуатацію, і ТОВ UPG зареєстрував право власності на даний об’єкт нерухомого майна».

Міський голова Сергій Сухомлин запропонував депутатам створити робочу групу, яка буде розбиратися у цій ситуації. Таке рішення підтримали 22 народних обранця. 

«Я хочу, щоб ви зрозуміли, що коли в нашій країні не діють закони, це погано не тільки для бідних, це погано і для багатих, в них розвитку немає. Людина, яка не захищена законом, не може розвивати ні промисловість, ні бізнес. При будь-якому порушенні закону, ви робите шкоду не тільки нам, ми і наші діти звідси поїдемо, бо тут не можливо нормально жити, але тоді залишитеся тут ви, в тому, що ви зробили. Тому приймайте правильні рішення», – додала жителька проспекту Незалежності, 29 Наталія Павлюк. 


Будьте першим, хто прокоментував "Житомирський міський голова знову створює робочу групу для «вивчення заправки» на проспекті Незалежності"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*