IT LAB STUDIO
HOVER
INNA BILA

«Війна продовжується, але стратегічна битва виграна»: дозвіл на будівництво АЗС UPG у Житомирі скасовано

DSC 0166 777x437 - «Війна продовжується, але стратегічна битва виграна»: дозвіл на будівництво АЗС UPG у Житомирі скасовано

Сьомий апеляційний адміністративний  суд у м. Вінниця скасував дозвіл на будівництво АЗС UPG від ДАБІ.

Довга і запекла війна триває між жителями Житомира та АЗС UPG, що знаходиться на проспекті Незалежності, 29. Житомиряни кілька років невтомно протестують проти будівництва на цій території, влаштовували мітинги, перекривали дороги, приходили на сесії та виконавчі комітети Житомирської міської ради, та сесії Житомирської обласної ради, і вимагали від депутатів дій. Попри обіцянку голови ВРУ Разумкова  розібратися з усім та не допустити відкриття заправки, 7 липня 2020 року АЗС UPG все ж відкрилася. Тоді  місцеві прийшли “привітати” власників заправки черговою акцією протесту та подякувати місцевим депутатам, подарувавши їм поховальний вінок

Але куди на війні без жертв? Через те, що жителі проспекту Незалежності, 29 перекрили в’їзд на заправку, і практично не давали змогу водіям заправитися на новій АЗС, нерви здали і у представника заправки, тому він, спеціально чи випадково, поклав на капот двох протестувальників.  

14 липня 2020 року, відбулося засідання Житомирського окружного адміністративного суду, в результаті якого суддя В. А. Липа відмовив у позові по справі проти ТОВ «UPG» щодо визнання будівництва АЗС незаконним. Але житомиряни, залучившись підтримкою ГО «Громадська оборона» підготували звернення до Апеляційного суду.

І вже у вівторок, 21 липня, Сьомий  адміністративний апеляційний суд скасував дозвіл на будівництво АЗС UPG від ДАБІ. 

«Рішення корупційного ДАБІ України про надання дозволу на будівництво UPG визнано судом остаточно незаконним. Сьомий  адміністративний апеляційний суд прийняв правильне рішення, залишивши без змін рішення суду першої інстанції щодо скасування дозволу на будівництво АЗС і визнав дії ДАБІ України протиправними, які порушують права та інтереси громадян. Рішення суду набрало від сьогодні законної сили. Війна продовжується, але стратегічна битва виграна. Дивно, але було досить багато поліції в черговий раз. Рішення суддів по цій справі приймаються дуже тривожно або продажно», — пише «Національний Корпус».Будьте першим, хто прокоментував "«Війна продовжується, але стратегічна битва виграна»: дозвіл на будівництво АЗС UPG у Житомирі скасовано"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*