INNA BILA
HOVER
IT LAB STUDIO

“Відголосок” з Волині: на Житомирщині посилили заходи антитерору

33 777x437 - "Відголосок" з Волині: на Житомирщині посилили заходи антитерору

Правоохоронці закликають жителів області поставитися з розумінням до введення низки превентильних заходів задля запобігання терористичних проявів.

Керівництвом Нацоліції України було прийнято рішення щодо посилення заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку на території кількох областей країни. У перелік регіонів, де відсьогодні посилюється контроль, увійшла й Житомирщина. 

Згідно інформації, котру надали у відділі комунікації поліції області, відомо, що вказані заходи здійснюють з головною метою – аби правоохоронці мали змогу своєчасно відереагувати на ймовірні, як їм здається, криміногенні ситуації та не допустити терору, подібного тому, що вчора, 21 липня, відбувся у місті Луцьк.

22 231x300 - "Відголосок" з Волині: на Житомирщині посилили заходи антитероруВідтак, вже з сьогоднішнього дня, 22 липня, представники правоохоронних органів посилено патрулюють вулиці міст, селищ та райцентрів, території поблизу АЗС, а також вокзали. Крім цього, на в`їздах та виїздах з міста працюють мобільні пости, які перевірятимуть підозрілі речі та предмети, де можуть бути приховані вибухонебезпечні пристрої. 

Нагадаємо, як терориста в Луцьку лагідно “захопили” люди без зброї і касок.
Будьте першим, хто прокоментував "“Відголосок” з Волині: на Житомирщині посилили заходи антитерору"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*