Житомиряни набрали повні ванни води, що відповідає усім нормам болота

До редакції  Times.Zt.Ua звернулися обурені мешканці міста, які зробили запас води на “посушливі” вихідні. “Ви писали, що відключать на 2 дні воду, яка відповідає всім нормам. У нас в ванні буро-зелене болото з іржавим осадом на дні! Це такі норми?..” – запитала по телефону розгнівана жінка.

Ситуація потребує уточнення. Так, 14 квітня ми попередили, що воду на вихідні відключать по всьому місту. Але якщо допитливі городяни уважно перечитають той матеріал, то побачать, що слова “відповідають усім нормам” ми свідомо взяли в лапки. Бо ставимося з певним скепсисом до подібних заяв Водоканалу. Ось точна цитата:

Городяни підозрюють, що причина – критичне весняне забруднення води. Але на підприємстві запевняють, що все гаразд…

Ми отримали вже декілька сигналів з різних районів міста про те, що вода перед тимчасовим відключенням у п’ятницю – була феноменально жахливої якості. В ній навіть руки гидко мити, а пити категорично НЕ рекомендується! “Цим болотом ми тільки зливаємо унітаз, вона не придатна більше ні для чого…” – повідомили мої знайомі, які живуть неподалік від Смолянки.

Отже, наші здогади підтверджуються: “Житомирводоканал” відключив воду на 2 доби, оскільки намагається виправити  критичну (кричущу) ситуацію з її якістю. Сварити за добрі наміри комунальне підприємство не слід. Але за добрими намірами мають прийти гарні результати. Тому чекаємо ранку понеділка – аби зрозуміти, що тече з кранів у Житомирі: ще болото, чи вже вода…

Тарас СТРІЛЬЧИК

Раніше TIMES.ZT писав: Що робити, якщо Вашу оселю затоплено?

Будьте першим, хто прокоментував "Житомиряни набрали повні ванни води, що відповідає усім нормам болота"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*