Зрізані дерева та розрита земля: як виглядає сквер на Театральній-Бердичівській під час реконструкції (ФОТО)

У Житомирі на розі вулиць Театральна-Бердичівська тиждень відбувається реконструкція скверу. Там вже встигли спиляти 13 дерев та частково зняти асфальтове покриття навколо скверу та плитку  в середині. Територія самого скверу зі сторони вулиці Бердичівської огороджена сіткою, замість звичного дерев’яного паркану будівництва. 

Зауважимо, що згідно тендеру, який управління капітального будівництва Житомирської міської ради намагалося тричі провести на платформі ProZorro, виконавцем робіт у сквері стала місцева компанія “Фаворит ОПТ”. Вартість проєкту становить 5 млн грн. Крім того вартість технічного та авторського нагляду становить 33 тис 580 грн та 10 тис 800 грн відповідно.

У сквері на розі вулиць Театральна-Бердичівська в рамках проєкту “Капітальний ремонт вулиці Театральна (вул. В. Бердичівська – вул. Київська)” планують зрізати всі аварійні дерева (13 шт), зокрема й блакитні ялини, які росли вздовж вулиці В. Бердичівської.

Станом на 14 вересня у сквері залишилося лише чотири липи, які у спекотній літній період мають забезпечити тінь, а також ще кілька дерев поза межами скверу біля тротуару на вул. Театральна. У соцмережі Facebook через масове зрізання дерев у сквері знову підняли хай, адже ця тема стала актуальною ще з періоду реконструкції Михайлівської, Нового бульвару та навіть скверу на вул. Лятошинського

Начальник управління УКБ Вячеслав Глазунов пояснив, що зрізані дерева були визнані аварійними і ще в травні було отримано дозвіл на спилювання. Відповідного рішення виконкому не було, але завдяки акту обстеження дерева можна зрізати і без рішення, адже немає затвердженої відновлювальної вартості видалення дерев.

Згідно проєкту у сквері  планують замінити бортовий камінь, асфальтобетонне покриття по вул. Театральній, ділянку навпроти Телецентру, яка не завершена, а також реконструювати самий сквер. Зокрема, озеленити (висадити молоді дерева), встановити ліхтарі, лавки, закласти бруківку.

Поки йде обговорення, що саме там буде, чи просто візуальний купол, як в ескізі, але постаментів там точно не буде.

Закінчити реконструкцію скверу на Театральній-Бердичівській, а також укласти тротуарну плитку до вулиці Київської згідно тендеру мають до кінця поточного року. Крім цього, на вулиці Театральний КП«УАШ» планує здійснити поточний ремонт дорожнього покриття.

Будьте першим, хто прокоментував "Зрізані дерева та розрита земля: як виглядає сквер на Театральній-Бердичівській під час реконструкції (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*