16-річна житомирянка Олександра Гулавська: «Карате – мій спосіб життя» (ФОТО)

На Міжнародному турнірі в Польщі, який проходив 19 березня за участю представників із п’яти країн світу, команда клубу карате «Додзе» (спортсмени віком 6-17 років)  із Житомира здобула 24 медалі, з яких  8 – «бронза», 14 – «срібло», 2 – «золото».

Зокрема, одну із найвищих нагород команді принесла Олександра Гулавська. Спортом дівчина займається з дитинства і майбутньому планує з ним пов’язати свою професійну діяльність, здобувши фахову освіту. Потроху вже пробує тренувати дітей.

 На карате її віддали батьки, а до того ходила на айкідо. Розповідає, що у молоді роки легкою атлетикою захоплювався тато і нині по можливості  теж бігає. А ще  разом із Олександрою карате весь час займається брат. 

«Мене відразу віддали до Олексія Мінаєва, який залишається моїм тренером і до сьогодні. Я відвідую  СК «Додзе»,  а також ще додатково  підлітковий клуб  «Факел». Тренування по карате маю 6 разів на тиждень і 4 рази ходжу в «Факел». Як в будь-якому виді спорту, у карате важлива любов до своєї справи, дисципліна, дисципліна і ще раз дисципліна. Карате – мій спосіб життя, – відзначає 16-річна Олександра Гулавська.  –  Ставлю  перед собою ціль здобути всі найголовніші нагороди у карате.  На даному етапі –  золоту медаль на чемпіонаті України  восени цього року. Мене мотивує відчуття «кайфу» на татамі. Хочу якнайчастіше  переживати ці емоції. Звичайно, кожні змагання по-своєму тяжкі – фізично чи емоційно, але це не заважає отримувати задоволення від них. Перед черговим  турніром розбираємо із тренером помилки, яких варто уникнути, а перед виходом на татамі  я завжди слухаю музику, налаштовуюся, зосереджуюся на процесі та результаті, голосно викрикую і йду показувати, на що спроможна. Загалом спорт дав мені нові знайомства, розвинув силу характеру, зробив більш дисциплінованою, витривалішою, фізично стійкою, я багато подорожую».

Протягом  останніх років спортсменка встигла побувати на змаганнях у різних регіонах країни та за кордоном – в Італії та Польщі, стала срібна призеркою чемпіонату України, неодноразово брала нагороди на  всеукраїнських турнірах.  Із турнірів у Польщі двічі поверталася із золотими медалями. Каже, що безцінний досвід отримала під час участі в турнірах Всесвітньої федерації карате в Італії. Олександра вдячна ЗСУ за можливість жити і тренуватися у своїй країні, бути поруч із рідними та друзями по клубу, реалізовувати спортивний потенціал.

Тренування та поїздки на турніри житомирянка поєднує із навчанням у ліцеї №1. Поряд з цим знаходить час для  читання. Наразі її улюблена книга – «У дикій глушині» Джона Кракауера.

Юлія Демусь

Для житомирян провели Здорову прогулянку (ФОТО)

«Завжди хочеться стати кращою версією себе», – дворазова чемпіонка світу з пара-армрестлінгу Олеся Бессальнова. ФОТО

Будьте першим, хто прокоментував "16-річна житомирянка Олександра Гулавська: «Карате – мій спосіб життя» (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*