Екс гегемони ФБУ зазнали фіаско у захваті влади в Рівненській та Житомирській федераціях боксу (ВІДЕО)

15 лютого представники самопризначеного президента Федерації боксу України Володимира Продивуса побували з візитом в Житомирі. Без фанфар та преси вони тихенько зустрілися з міським головою Сергієм Сухомлиним. Достеменно не відомо про мету цієї зустрічі, але про заходи до Дня єднання українського народу точно мова не йшла.

Нелегітимні представники ФБУ — спортивний директор Антон Чередниченко, генеральний секретар Ілля Гурович & Co, прихопивши з собою «місцевого» — колишнього кандидата на посаду президента Житомирської обласної Федерації боксу Дмитра Пасата, за інсайдерською інформацією, приїхали «домовлятися про стратегію розвитку боксу в Житомирі». Так само, як і рік тому, у березні 2021 року, напередодні звітно-виборчої конференції Житомирського обласного осередку. 

Тоді мова йшла про підтримку на виборах підконтрольного керівництву ФБУ Дмитра Пасата, людини, яка жодного відношення до боксу немає. Проте Пасат «пролетів», майже не отримавши голосів за свою кандидатуру. А судячи з «підтримки» боксу в місті Сергієм Сухомлиним, а точніше, її повної відсутності, інтерес до цього виду спорту міська влада втратила.

І ось — «знов за рибу гроші». Ті самі люди, щоправда вже без Продивуса, завітали в наше місто.

Напередодні візиту до Житомира цих діячів з ганьбою виштовхали з Рівного. Туди вони заявилися, щоб «прихопити» керівництво Рівненською федерацією. Проте номер не вийшов, невдячні рівенчани мало не заштовхали папірець-доручення хлопцям в одне загадкове місце їхніх організмів. 

Такий самий папірець вірогідно отримав і Дмитро Пасат, проте йому вистачило клепки тримати цю “фількіну грамоту” при собі.  Бо житомирські боксери  вже готові і точно знають, куди її прилаштувати.

Поки невідомо, чи продовжать ці горе-діячі свої гастрольні тури Україною, проте в переважній більшості міст на них чекає палка зустріч.

Нагадаємо, що наприкінці грудня 2021 року відбулася звітно-виборча конференція Федерації боксу України, під час якої Володимир Продивус вкотре проголосив себе президентом. Конференція не зібрала кворуму, переважна більшість представників федерацій не згодилися на її результати.

Тож тепер команда Продивуса намагається розвалити Федерацію боксу України зсередини, займаючись політичними інтригами.

«22.02.22 ми повернемо бокс Україні — тренерам, боксерам та його фанатам» — ексклюзивне інтерв’ю з Кирилом Шевченком (ВІДЕО)

«Якщо би я так керував і таке робив, я би сам подав у відставку» — Дмитро Сосновський про керівництво Федерації боксу України

Кирило Шевченко: останні роки у ФБУ панує розруха, диктатура та суддівське свавілля

Будьте першим, хто прокоментував "Екс гегемони ФБУ зазнали фіаско у захваті влади в Рівненській та Житомирській федераціях боксу (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*