«Рryhystore» – молодий житомирський бренд, представлений прикрасами та виробами ручної роботи. Його розвиває 18-річна житомирянка. Зізнається, що серед замовників і покупців – поки переважно друзі та знайомі, але активно працює над тим, аби покращувати свої навики, збільшувати асортимент і зацікавити якомога більше людей.
Її творчість проявляється у кількох напрямках: вироби з бісеру за авторськими чи адаптованими схемами, повтореннями візерунків, обручки з глини, блокноти різних форматів, зокрема зовсім мініатюрні для малювання розміром 55 на 78 мм.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_100643-1016x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_100622-1016x1024.jpg)
Щось обрати і замовити можна на сторінці «pryhystore» у соцмережі Інстаграм або у закладі «Місцева кава» у «Місцевому навколокультурному просторі» за адресою пров. Скорульского, 5.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_100412-1024x755.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_100330-1024x1008.jpg)
Глиняні обручки дівчина почала робити ще минулого року. Експериментувала з матеріалами і процесами, аби зробити виріб не лише естетично красивим, але й міцним, на скільки це можливо, зважаючи на матеріал. Пропонує різні розміри, починаючи з 16 і до 21,5. Додатково індивідуально можна узгодити усі параметри, дизайн кільця. В основі таких виробів – металевий каркас.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_100313-1024x1003.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_100255-1024x764.jpg)
Наразі в «рryhystore» представлено кілька колекцій обручок з глини: стилізовані під українську хустку – чорні ззовні з червоними квітами і сині, червоні та зелені всередині, весняно-літні – з мальвами, кульбабою, нарцисами, чорнобривцями, волошками і конваліями, а також з нанесенням зображення ліній, геометричних форм, узорів.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_100227-1024x764.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_100159-1024x759.jpg)
«Спонсори мого авторського проєкту – батьки, Житомирська художня школа ім. В. Шкуринського, ліцей №16, мої друзі, «Pinterest» та інші. Декілька нехитрих маніпуляцій з глиною з «клякси», fine motor skill, злагоджена робота «Житомиробленерго», «Житомиргаз» та «Житомирводоканал» і ніби все. Залишилось тільки подумати над малюнком, нанести його в декілька шарів з перервами по 30 хвилин і лаком покрити, – скромно описує свою діяльність із виготовлення обручок майстриня.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_100140-1024x771.jpg)
– Головне тут що? Металева частина повітропроводу для вентиляції, яка слугує каркасом для майбутніх прикрас, щоб кільця жили довше, ніж метелик. Можна сказати, що це робить кільця ексклюзивними? Я думаю, щонайменше, візерунком відрізняється майже кожне, адже я не можу (і не хочу) повторювати його двічі.
Щодо догляду: не раджу на швидкості велосипеда зупинятись ударом кулака (з обручкою) об стіну, стесувати по асфальту чи протирати його речовинами з умістом спирту. Води не боїться, тільки грубої сили. Отже, все у ваших (і на ваших) руках. Пропустимо декілька кроків еволюції бренду і ось уже кільця різних розмірів, товщини і ширини, завдяки співпраці з Анною Смокорівською, можна придбати не лише на сторінці в Інстаграм, а й на першому поверсі «Навколокультурного простору» (в районі Михайлівської)».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_100107-1024x1017.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_100041-1024x769.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095927-1024x762.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095853-1024x763.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095626-816x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095609-824x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095548-825x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095820-1024x570.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095741-1024x572.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095528-826x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095507-821x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095450-823x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095721-1024x763.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/08/IMG_20230819_095657-1024x763.jpg)
Юлія Демусь
Кам’яна симфонія творчості: історія Вікторії Сокирко із Хорошева(ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Ексклюзивні та неповторні: глиняні каблучки створює 18-річна житомирянка (ФОТО)"