Ексклюзивні та неповторні: глиняні каблучки створює 18-річна житомирянка (ФОТО)

Ексклюзивні та неповторні: глиняні каблучки створює 18-річна житомирянка

«Рryhystore» – молодий житомирський бренд, представлений прикрасами та виробами ручної роботи. Його розвиває 18-річна житомирянка. Зізнається, що серед замовників і покупців – поки переважно друзі та знайомі, але активно працює над тим, аби покращувати свої навики, збільшувати асортимент і зацікавити якомога більше людей.

Її творчість проявляється у кількох напрямках: вироби з бісеру за авторськими чи адаптованими схемами, повтореннями візерунків, обручки з глини, блокноти різних форматів, зокрема зовсім мініатюрні для малювання розміром 55 на 78 мм.

Щось обрати і замовити можна на сторінці «pryhystore» у соцмережі Інстаграм або у закладі «Місцева кава» у «Місцевому навколокультурному просторі» за адресою пров. Скорульского, 5.

Глиняні обручки дівчина почала робити ще минулого року. Експериментувала з матеріалами і процесами, аби зробити виріб не лише естетично красивим, але й міцним, на скільки це можливо, зважаючи на матеріал. Пропонує різні розміри, починаючи з 16 і до 21,5. Додатково індивідуально можна узгодити усі параметри, дизайн кільця. В основі таких виробів – металевий каркас.

Наразі в «рryhystore» представлено кілька колекцій обручок з глини: стилізовані під українську хустку – чорні ззовні з червоними квітами і сині, червоні та зелені всередині, весняно-літні – з мальвами, кульбабою, нарцисами, чорнобривцями, волошками і конваліями, а також з нанесенням зображення ліній, геометричних форм, узорів.

«Спонсори мого авторського проєкту – батьки, Житомирська художня школа ім. В. Шкуринського, ліцей №16, мої друзі, «Pinterest» та інші. Декілька нехитрих маніпуляцій з глиною з «клякси», fine motor skill, злагоджена робота «Житомиробленерго», «Житомиргаз» та «Житомирводоканал» і ніби все. Залишилось тільки подумати над малюнком, нанести його в декілька шарів з перервами по 30 хвилин і лаком покрити, – скромно описує свою діяльність із виготовлення обручок майстриня.

– Головне тут що? Металева частина повітропроводу для вентиляції, яка слугує каркасом для майбутніх прикрас, щоб кільця жили довше, ніж метелик. Можна сказати, що це робить кільця ексклюзивними? Я думаю, щонайменше, візерунком відрізняється майже кожне, адже я не можу (і не хочу) повторювати його двічі.

Щодо догляду: не раджу на швидкості велосипеда зупинятись ударом кулака (з обручкою) об стіну, стесувати по асфальту чи протирати його речовинами з умістом спирту. Води не боїться, тільки грубої сили. Отже, все у ваших (і на ваших) руках. Пропустимо декілька кроків еволюції бренду і ось уже кільця різних розмірів, товщини і ширини, завдяки співпраці з Анною Смокорівською, можна придбати не лише на сторінці в Інстаграм, а й на першому поверсі «Навколокультурного простору» (в районі Михайлівської)».

Юлія Демусь

«Підпілля» у Житомирі: коворкінг, музичні інструменти, майданчик для виставок, концертів та навчання дітей (ФОТО)

Кам’яна симфонія творчості: історія Вікторії Сокирко із Хорошева(ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Ексклюзивні та неповторні: глиняні каблучки створює 18-річна житомирянка (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*