Фото та прапор з автографами від гурту «Друга Ріка»: у Житомирі стартував аукціон «Зігрій котика ЗСУ»

Відсьогодні і аж до 9 жовтня у Житомирі триватиме масштабний аукціон зустрічей, речей та послуг, під час якого організатори – БФ «Янголи Армії» та БФ «Справжні Українці», планують зібрати 100 тисяч гривень. Попередньо, за ці кошти мають придбати 100 комплектів термобілизни для воїнів з «нуля».

Слідкувати за перебігом аукціону, робити ставки і купувати лоти можна безпосередньо на сторінці аукціону «Зігрій котика ЗСУ» в соцмережі. Також усі бажаючі можуть заповнювати анкети лотодавців, вказуючи опис свого лоту та контактну інформацію.

У якості першого лоту представлено світлину та прапор із автографом Валерія Харчишина – фронтмена гурту «Друга Ріка». Стартова ціна – 295 гривень, кожен наступний крок має бути сума щонайменше на 50 гривень більша від попередньо запропонованої.

За перші дві годин після публікації цього лоту, його вартість зросла удвічі. Один із користувачів запропонував 600 гривень. Закінчення торгів має відбутися о 9 ранку 22 вересня, тож до того часу будь-хто може перебити ставку, запропонувавши більшу.

«Цей прапор може згодитися вам у якості оформлення кімнати, можна продовжити традицію і збирати на ньому автографи інших артистів, брати з собою на фестивал, концерти, акції, а ще використати як подарунок друзям, коханим, передати захисникам на передову у якості підтримки. Словом, функцій дуже багато, а прапор лише один, тож поспішайте робити свої ставки, аби виграти його, – говорить волонтер БФ «Справжні Українці» Сергій Трохимишин. – У день старту аукціону, окрім прапора і фото, буде ще кілька інших лотів – листівка з фото і підписами від «Другої Ріки», послуги з масажу і, можливо, картина».

За його словами, наразі на участь в аукціоні надійшло вже більше сотні лотів. Усю інформацію про них перед публікацією ретельно перевіряють. При цьому, організатори залишають за собою право відхилити будь-який із запропонованих лотів, якщо вважатимуть, що він не матиме попиту.

Разом з тим уточнюють, що можлива публікація екстра-лотів після 21 вересня з скороченим терміном їх викупу – до 9 жовтня. Важливо, що лотодавець забов’язується надати свої послуги, час чи предмет протягом 14 днів з моменту оплати, за наявністю об’єктивних причин на це передбачено 21 день. Водночас, покупці можуть викупити певний опублікований лот ще до початку торгів за суму, що вказана під фото – стартова ціна помножена на 10.

«Спектр лотів надзвичайно різноманітний – це і консультації по харчуванню, заняття із різних видів спорту, вироби ручної роботи, їжа (торти, тістечка), різні види масажу, послуги – від юридичних до формування генеалогічного дерева. До речі, хочемо зробити декілька лотів для компаній, незабаром також будемо і їх публікувати, – веде далі Трохимишин. – Загалом, проводимо так би мовити умовний розподіл усіх лотів. Оскільки категорії повторюються, наші волонтери розподіляють їх по різних часових рамках, щоб дублювати один за одним тематично, за сферою чи напрямком. Користуючись нагодою, запрошую долучатися до аукціону – робити ставки, пропонувати власні лоти – зустрічі, послуги та інше. Робимо спільну справу і тримаємо курс на успішний результат. Все заради наших захисників, заради перемоги».

Для тих, хто за лоти змагатися не планує, але підтримує наміри волонтерської команди щодо придбання термокостюмів армійцям, доступна функція донейтів на рахунок, реквізити якого – 5169 3324 3006 9065.

Станом на 8 вересня там уже є 2750 гривень. Це кошти від проведення благодійної лотереї, де серед учасників розігрували капкейки з логотипом БФ «Янголи Армії» від Тамари Черняхович та брендовану футболку «Справжні Українці», а також 600 євро надіслали міжнародні донори.

Нагадаємо, що 8 вересня о 18.30 на житомирян чекають у «Gnatyuk Art Center», де пройде інший аукціон – «Мистецький бус для ЗСУ». Вхід – благодійний внесок від 200 гривень. Ці кошти, а також все, що вдасться виручити від продажу картин, витратять на придбання автівки для підрозділу відомого житомирянина Сергія Твардовського, який несе службу в східних регіонах у складі 515 окремого батальйону спецпризначення.

Таку ініціативу взялися реалізовувати волонтери – Володимир Котик, Вікторія Цьмох, Ірина Гаврилюк, Ілля Грицанюк спільно із кращими місцевими художниками, які й надали свої роботи для аукціону. Відомо, що їх стартова ціна коливається від тисячі до 10 тисяч гривень. Всього на бус треба зібрати 200 000 гривень.


Юлія Демусь

Час дати «Відсіч»: стартував літературний марафон, який допоможе розкрити осередок творчості Житомирщини

«Твоя кава для ЗСУ»: житомиряни можуть придбати у закладах порції кави для воїнів на передову (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Фото та прапор з автографами від гурту «Друга Ріка»: у Житомирі стартував аукціон «Зігрій котика ЗСУ»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*