Кретинокарантин: на батьківщині Зеленського люди збилися у натовп заради зелених папірців (ВІДЕО)

01 4 - Кретинокарантин: на батьківщині Зеленського люди збилися у натовп заради зелених папірців (ВІДЕО)

6 квітня в Україні запроваджують нові «жорсткі» правила карантину, про що Times.Zt.Ua писав буквально вчора. Як виглядатиме ця «жерсть», можна зрозуміти вже зараз. У Кривому Розі від понеділка у міський транспорт не пустять, якщо людина не має спеціальної перепустки. Тисячі робітників та службовців підприємства «АрселорМіттал Кривий Ріг» стоять у черзі, аби отримати цей зелений папірець – і мати можливість дістатися місця роботи.

03 3 - Кретинокарантин: на батьківщині Зеленського люди збилися у натовп заради зелених папірців (ВІДЕО)
02 2 - Кретинокарантин: на батьківщині Зеленського люди збилися у натовп заради зелених папірців (ВІДЕО)

Як повідомляє один із криворізьких сайтів: «Черга розтяглася на сотні метрів. Ніхто не дотримується дистанції у 1,5 метра, але багато хто з людей стоїть у масках».

Цей бедлам виник природним чином після появи на світ постанови Кабміну №255 від 2 квітня 2020 року.  

Тобто, заходи, які мають «посилити безпеку громадян» і витіснити з міського транспорту випадкових людей – насправді привели до прямо протилежного результату. Бо масове скупчення громадян у чергах загрожує їхньому здоров’ю значно більше, ніж катання на трамваї. А те, що це сталося у місті, де народився і виріс діючий Президент України Володимир Зеленський – виглядає якимось зловісним символізмом.

Українська влада вкотре доводить, що не має чіткої, розумної та логічної стратегії протистояння COVID-19. Її дії метушливі та хаотичні, а дуже часто й просто абсурдні. Влада вимагає ходити у медичних масках – але не може забезпечити їх наявність в аптеках. Влада каже, що закриває кордони – але продовжує пускати крізь них тисячі людей з країн, де лютує коронавірусна інфекція.

Тарас СТРІЛЬЧИК


Будьте першим, хто прокоментував "Кретинокарантин: на батьківщині Зеленського люди збилися у натовп заради зелених папірців (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*