Меблі для дому та двору, декор, підставки під Коран, посуд, картини і розписані птахи: вироби подружжя з Коростишева (ФОТО)

Меблі для дому та двору, декор, підставки під Коран, посуд, картини і розписані птахи: вироби подружжя з Коростишева (ФОТО)

Андрій Клюйко разом з дружиною Світланою виховують двох донечок і в очікуванні народження третьої. Крім цього, мають спільну справу – створюють меблі, декор та інші оригінальні речі із дерева: від столів, стільців, комодів, полиць і ліжок до підставок для Корану, годинників, світильників, етнічних підсвічників, картин, настінних панно з вишивкою, ваз, посуду для дітей, розписаних птахів, будиночків для домашніх улюбленців.

За освітою чоловік – електрик, а дружина – режисер театралізованих видовищ і масових свят. Кілька років тому в Коростишеві заснували компанію «Традиція Майстра» – виконують замовлення різної складності, відправляють продукцію, представлену на багатьох торгових майданчиках, по Україні та за кордон, габаритні вантажі доставляють власним транспортом, беруть участь в міжнародних виставках у Брюсселі, Стокгольмі, Парижі.

«Чоловік довгий час працював за фахом – електриком, але захоплювався майструванням по дереву. Одній із замовниць дуже сподобався його виріб, тож запропонувала відкрити підприємство по їх виготовленню. Я спершу допомагала ідеями, а потім зацікавилася й сама, відкрила для себе багато нового і врешті долучилася до роботи, – говорить художник-декоратор ТОВ «Традиція Майстра» Світлана Клюйко. – Наші вироби – не зовсім стандартні. Здебільшого, це масив дерева, тож такі меблі слугують довго і їх навіть можна передати у спадок. Перш за все, намагаємося зберегти природню фактуру і цінність деревини. Часто викуповуємо дерева з історією: слива, груша, горіх, дуб. В наявності є 360-річний дуб, який купили, щоб дати йому друге життя. Він загрожував будівлям, тому власники вирішили зрізати. Кожне дерево має свою незвичайну енергетику. Нам здається, якщо вкласти у виріб свою душу, то він 100% принесе в оселю затишок і тепло».

Ще на етапі створення компанії, додає Світлана, намагалися знайти «родзинку», яка б вирізняла їх серед інших виробників. Так і виник задум із птахами, які є символами кожного народу і уособлюють життя, віру, любов та свободу. Здавна птахів у різний спосіб зображували на будинках, предметах побуту, прикрасах та одязі. У «Традиції Майстра» птахів малюють на комодах, тумбах, ліжках, а також є окрема лінійка виробів – розписані птахи з дерева, які можуть слугувати як окремі предмети декору, ялинкові прикраси або доповнення до підсвічника, скриньки тощо. Кажуть, що у світі сучасних технологій цінність символів все ж лишається незмінною.

«Це досить клопітка праця, але коли тримаєш в руках готовий виріб, цей птах ніби оживає. Він сповнений життя, якоїсь невагомості, довершеності. У ньому є все, до чого прагне людина, – – констатує Світлана Клюйко. – Загалом, маємо дуже багато декору: свічники, посуд дерев’яний, дитячі тарілочки різної форми з буку і дуба, вази, полиці, настінні панно. Я малюю картини на полотні акриловими фарбами і підписую кожну авторським підписом, який офіційно внесений до реєстру України.

Почали виготовляти меблі з орнаментом вишиванки. На сайтах поки є лише панно-вишиванки, але працюємо над фасадами з українською символікою. Є окрема лінійка виробів для мусульман – підставки під Коран і комоди. Взагалі, маємо замовників з різних куточків України та усього світу: хтось спить на ліжку нашого виробництва у Лос-Анджелесі, а хтось милується настінним панно у Шанхаї. Нас досить легко знайти в мережі, достатньо ввести запит «Традиція Майстра» і пошук видасть одразу кілька онлайн-платформ, на яких представлені наші вироби. Нас досить легко знайти в мережі, достатньо ввести запит «Традиція Майстра» і пошук видасть одразу кілька онлайн-платформ, на яких представлені наші вироби.

На жаль, пандемія перекреслила можливості росту компанії, багато клієнтів було втрачено. Повномасштабна війна, що постукала в двері кожного українця, минулого року, так само негативно вплинула на розвиток підприємства, бо у такий час людям не до меблів і декору, та ми не втрачаємо надію і щиро віримо в нашу перемогу. Підтримуємо наших захисників фінансового і морально, мій брат став на захист країни з перших днів. Переконана, що вже незабаром птах української перемоги підніметься у безкрайню блакить і його пісня розіллється на просторах, де ще нещодавно лунали постріли. Ми обов’язоково відродимося, відновимось та відновимо усе знищене».

Юлія Демусь

Меблі та годинники: житомирянин Микола Кафтанюк створює вражаючі вироби із дерева та епоксидної смоли (ФОТО)

В єдиному екземплярі: житомирянин виготовляє унікальні вироби з дерева (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Меблі для дому та двору, декор, підставки під Коран, посуд, картини і розписані птахи: вироби подружжя з Коростишева (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*