На Житомирщині СБУ проводить безпекові заходи у двох монастирях УПЦ (МП)

Сьогодні, 2 грудня, співробітники Служби безпеки України проводять контррозвідувальні заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Житомирській області.

Зокрема, безпекові заходи проходять у:

  • Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі (м.Житомир);
  • Скиті Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого монастиря (Житомирський район);
  • Скиті Іверської ікони Божої Матері Чоповичського Афонського ікони Божої Матері жіночого ставропігійного монастиря (Житомирський район).

Вказані заходи проводять у співпраці з Національною поліцією та Національною гвардією у межах системної роботи з протидії підривній діяльності російських спецслужб у нашій державі.

Головною метою проведення контррозвідувальних заходів на об`єктах УПЦ (МП) є унеможливлення використання релігійних громад в якості осередку «русского міра» та убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

Наразі правоохоронці проводять огляд території та приміщень (у тому числі готельного типу) для виявлення осіб, які можливо причетні до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України та предметів, заборонених до обігу.

Всі дії відбуваються в межах чинного законодавства.

Нагадаємо, що в результаті проведення безпекових заходів у приміщеннях Києво-Печерської Лаври та об`єктах УПЦ (МП) на Прикарпатті та Тернопільщині було виявлено пропагандистські матеріали, що заперечують існування України, проросійську літературу, мільйони готівки та «сумнівних» громадян рф.

Нагадаємо також, що у Сінгурах священники УПЦ (МП) не віддають селянам храм, збудований за гроші громади. А вже незабаром Житомирська обласна рада розгляне питання заборони діяльності УПЦ (МП) на території Житомирщини.

Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині СБУ проводить безпекові заходи у двох монастирях УПЦ (МП)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*