Що думають житомиряни про російську мобілізацію та ядерні погрози путіна (ВІДЕО)

Днями, 21 вересня путін оголосив на росії часткову мобілізацію. Реакція українців на цю новину була різною – величезна кількість мемів про «моГилізацію» та, одночасно, наростаюча тривога. Окрім мобілізації путін заговорив про «референдуми», які зараз проводять на тимчасово окупованих територіях України та вчергове вдався до ядерного терору. 

Журналісти Times.ZT вирішили дізнатися думку житомирян щодо оголошеної мобілізації на росії та загрози ядерного удару. 

Як Ви сприйняли новину про мобілізацію на росії?

50% опитаних новина про мобілізацію на росії не злякала, оскільки вони вірять у ЗСУ. У 30% ця новина викликала тривогу та страх, ще 20% російська мобілізація – насмішила, адже «бачили, кого там мобілізують» і «російські сили – не сили». 

За словами нумерологині, путін обрав невдалий час для старту мобілізації, тому вона приречена на провал. 

Чи застосує путін ядерну зброю? 

40% опитаних вважають, що путін не застосує ядерну зброю, бо побоїться. Ще 30% зазначили, що від нього можна чекати чого завгодно. На думку 20% це спроба залякати українців. 10% наголосили, що варто бути готовими до всього. Загалом, опитувані вважають, що країни світу не дозволять путіну застосувати ядерну зброю. 

За прогнозом нумерологині, жовтень може бути небезпечним місяцем для України. Але загальна картина до кінця року – більш стабільна. 

Нагадаємо, «Могилізация» по-путінськи: як проходить мобілізація на росії (ФОТО, ВІДЕО).

Будьте першим, хто прокоментував "Що думають житомиряни про російську мобілізацію та ядерні погрози путіна (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*