Політ на Марс та ремонт космічного корабля: що цікавого представить ФІКТ на SpaceTechFest 2018

Вже 29 вересня у Житомирському державному технологічному університеті відбудеться фестиваль науки і техніки SpaceTechFest 2018. У рамках заходу кожен факультет представить свої ноу-хау, від яких кожен відвідувач буде у захваті.

Для майбутніх ІТ-шників фестиваль може стати не лише розвагою, але й кроком до вибору подальшого фаху. Адже за допомогою нових ІТ-технологій студенти та викладачі ЖДТУ створили захоплюючі локації, які дозволять поринути у світ програмування та віртуальної реальності.

Зокрема, цьогорічним ноу-хау від житомирських програмістів буде симулятор керування тролейбусом, де гості фестивалю зможуть спробувати свої сили і на кілька хвилин стати водієм громадського транспорту.

Також, кожен зможе відвідати віртуальний планетарій та локації з доповненою віртуальною реальністю.

Звісно, багато кому до вподоби комп’ютерні ігри, але тільки на ФІКТі у рамках фестивалю гості можуть створити їх самостійно в рамках воркшопу: «Створення міні-гри на HTML5  з використанням Phaser».

Також на локаціях факультету лектори допоможуть розібратися з незнайомими термінами ІТ-сфери та перспективами професійного розвитку під час лекцій на тему «Хто такий Frontend розробник? Що потрібно, щоб ним стати?» та «DevOps: нова культура розробки додатків».

У рамках фестивалю відвідувачі зможуть стати системним адміністратором та управляти мережами, розбиратися в інформаційно-комунікаційних системах, їх захисті та навіть протистояти кібератакам. Це стане можливим на локаціях «Можливості мережної академії CISCO ЖДТУ», «Демонстраційний стенд мережного обладнання для комутації та маршрутизації» та «Демонстраційний стенд кібератак».

А найцікавіше, це відчути себе підкорювачем космічного простору та мандрівка на інші планети. Саме це на фестивалі SpaceTechFest 2018 допоможуть реалізувати.

Відвідувачі матимуть можливість самостійно перевірити готовність до міжпланетної подорожі не виїжджаючи з Житомира за допомогою квесту «Політ на Марс» та локації «Передстартова підготовка».

Мало того, на локаціях факультету інформаційно-комп’ютерних технологій буде можливість відремонтувати космічний корабель після метеоритного дощу, випробувати апарат дистанційного зондування землі та здійсни пошук космічних об’єктів. А «Повернутися на Землю» допоможе музичний супровід з власними розробками підсилюючих елементів.


Читайте далі:

Будьте першим, хто прокоментував "Політ на Марс та ремонт космічного корабля: що цікавого представить ФІКТ на SpaceTechFest 2018"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*