Трендові букети з метеликів на замовлення створює 14-річна Олеся Перекупка зі Звягеля (ФОТО)

Трендові букети з метеликів на замовлення створює 14-річна Олеся Перекупка зі Звягеля (ФОТО)

Малює картини, відвідує театральний гурток і заняття з танців, закінчила музичну школу по академічному вокалу, самотужки опанувала манікюру справу.

Все це про 14-річну Олесю Перекупку. Разом із родиною вона переїхала з Маріуполя у містечко Звягель на Житомирщині. Тут завершує навчальний рік у ліцеї № 1 ім. Лесі Українки, у майбутньому планує здобувати освіту за театральним фахом.

Кілька місяців тому в дівчини з’явилося нове захоплення – виготовляє трендові букети із паперових метеликів . Розповідає, що присвячує цьому увесь вільний від навчання і гуртків час.

Сподівається, що у період літніх канікул продовжить цим займатися. Вже отримує прохання надіслати поштою букети в різні міста країни та навіть за кордон, але турбується, аби тендітні композиції не зазнали пошкоджень, тож переважно зосередилася на виконанні замовлень по місту.

Букети із метеликів можна використовувати як предмет декору, атрибут для фотосесії, додаткове джерело освітлення тощо. Вони довго зберігають свій вигляд, втім бажано уникати вологи і потрапляння прямих сонячних променів. Протягом останнього часу серед молоді такі букети особливо популярні – їх дарують друзям, коханим, з нагоди Дня народження чи іншого свята.

Свій перший букет Олеся створила для мами на початку весни цього року. Тематичний ролик зустріла в мережі Тік-Ток і загорілася ідеєю спробувати. Як і у всіх своїх починаннях, покладалася на власне розуміння і додатково не вивчала інформацію про те, яким чином робити такі композиції. Не приховує, дебютний варіант вийшов не ідеальний, адже тоді ще не мала можливості правильно підібрати матеріали.

Зокрема, використовувала шпашки, до яких і кріпила кольорових метеликів. Попередньо планувала роздрукувати їх на звичайному папері, але за порадою обрала ватман, аби метелики краще тримали свою форму, заламінувала клейкою стрічкою.

Зараз друкує метелики, сердечка та інші елементи різної форми за бажанням замовника на фотопапері, вирізає, покриває і кріпить за допомогою термоклею до дроту, який купує у будівельних магазинах.

Навколо кожного метелика – прозора плівка. За рахунок цього всього кінцевий варіант композиції виглядає максимально легко, не перевантажений деталями.

Найбільше часу займає збір букету, пакування. Обгортку купує у квіткових магазинах, вона не з дешевих. Оскільки вже має достатньо замовлень, планує закупити одразу рулон на кілька метрів.

На виконання одного замовлення переважно йде два дні чи трохи більше – залежить від складності та загальної завантаженості іншими справами. Часом з пакуванням допомагає мама.

Фінальний штрих – додавання гірлянди. Вона на батарейках, тож за потреби можна вмикати та вимикати. Завдяки цьому букет виглядає особливо магічно, підсилюється невагомість метеликів, які ніби ось-ось змахнуть крилами.

“Головне моє завдання – подарувати радість та багато веселих, позитивних емоцій, – наголошує юна майстриня. – Прагну бути ще кращою, працювати наполегливіше , удосконалюватись і розвиватися в цій сфері та радувати своїх клієнтів”.

До замовлень доступні букети по 25, 35, 45, 55 метеликів та композиція на 101 метелик. Від їх кількості залежить вартість.

Для замовлень можна писати на сторінку Олесі в Інстаграмі (@buket__butterfly.nv) чи за номером 096 42 54 882.

Юлія Демусь

Ручна робота і натхнення: унікальні солодощі від Альони Тарабан з Житомира (ФОТО)

Лілія Чеботар про роботу «ART Майстерні», власну творчість і розкриття потенціалу інших (ФОТО)

Будьте першим, хто прокоментував "Трендові букети з метеликів на замовлення створює 14-річна Олеся Перекупка зі Звягеля (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*