У Житомирі розшукують охочих вирішити долю «Бюджету участі 2018»

Житомирська міська рада оголосила набір до нової Координаційної ради, членам якої належить вирішити, як же бути з результатами голосування за проекти «Бюджету участі 2018».

Нагадаємо, що міський голова Сергій Сухомлин скористався своїм правом і заветував результати голосування через численні маніпуляції та порушення.

Таке рішення викликало неабияке обурення серед учасників бюджету та членів Координаційної ради. Проте міського голову підтримали і депутати під час засідання сесії 8 листопада. Через недбалість та заангажованість при голосуванні по «Бюджету», діючу Координаційну раду вирішили розпустити, натомість зібрати нових членів, аби врятувати ті проекти, за які голосували чесно.

Посилаючись на рішення сесії «Про встановлення результатів голосування за бюджет участі у 2018 році», міська адміністрація оголосила новий набір до складу Координаційної ради.

Для того, щоб увійти до складу Координаційної ради, необхідно подати копію паспорта, фото, контактні дані та мотиваційний лист, в якому обов’язково зазначити досвід громадської діяльності та та безпосереднє чи опосередковане відношення до «Бюджету участі». Документи приймають у кабінеті 103 в приміщенні міської ради. Останній термін подачі – 30 листопада 2018 року.

До складу Координаційної ради має ввійти 15 чоловік, 10 з яких – представники громади міста, а 5 – чиновники міськради з правом дорадчого голосу.

Діана МІНАЄВА

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі розшукують охочих вирішити долю «Бюджету участі 2018»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*