У Житомирській міськраді створили робочу групу, щоб розібратися з Бюджетом участі–2018

Під час 44 сесії міської ради 18 грудня депутати створили робочу групу з питань встановлення результатів голосування за проекти Бюджету участі 2018 року. Вона має проаналізувати результати голосування, опрацювати інформацію щодо можливих порушень та надати висновки на затвердження міському голові.

До робочої групи увійшли представники кожної депутатської фракції та представник управління по зв’язках з громадськістю: Наталія Чиж (Об’єднання «Самопоміч»), Наталія Леонченко («Опозиційний Блок»), Микола Янушевич (Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Ігор Скоропад (ВО «Батьківщина»), Максим Манухін («Радикальна партія Олега Ляшка»), Віктор Брокарєв (ВО «Свобода»), Ольга Ахмедова (начальник управління по зв’язках з громадськістю).

Робоча група користується всіма повноваженнями Координаційної ради з питань Бюджету участі, згідно з положенням про Бюджет участі. Рішення на засіданні приймаються простою більшістю голосів. Робоча група повинна надати міському голові перелік проектів-переможців для затвердження до 14 січня.

Нагадаємо, що міський голова Сергій Сухомлин скористався своїм правом і заветував результати голосування через численні маніпуляції та порушення.

Таке рішення викликало неабияке обурення серед учасників бюджету та членів Координаційної ради. Проте міського голову підтримали і депутати під час засідання сесії 8 листопада. Через недбалість та заангажованість при голосуванні по «Бюджету», діючу Координаційну раду вирішили розпустити, натомість зібрати нових членів, аби врятувати ті проекти, за які голосували чесно.

Посилаючись на рішення сесії «Про встановлення результатів голосування за бюджет участі у 2018 році», міська адміністрація оголосила новий набір до складу Координаційної ради.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирській міськраді створили робочу групу, щоб розібратися з Бюджетом участі–2018"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*