В Житомирі відбулися чергові загальні збори обласного осередку Федерації боксу (ВІДЕО)

У суботу, 19 лютого, у Житомирі відбулися чергові збори обласної організації Федерації боксу. На розгляд зібрання була винесена низка питань:

  • Висування кандидатури на посаду президента Федерації боксу України ; 
  • Висування кандидатур перших віце-президентів та віце-президентів ФБУ;
  • Висування кандидатур до виконкому ФБУ;
  • Кандидатура генерального секретаря ФБУ;
  • Пропозиції по вдосконаленню та зміні положень статуту ФБУ.

Нагадаємо, що 22 лютого в Києві, в міністерстві молоді та спорту  відбудеться звітно-виборча конференція ФБУ.

“Коли більшість федерацій були на Чемпіонаті світу в Белграді, приходить лист, що ФБУ хоче провести звітно-виборчу конференцію, на якій розглядатимуть доповідь президента –  Продивуса Володимира Степановича. Для нас, як для федерації було запрошення, а пізніше я прочитав, що з 25 голосуючих федерацій (24 та місто Київ)  8 (а це місто Київ, Хмельницький, Київська область, Полтава, Кіровоград, Харків) – це основні федерації, де більше всього є медалістів перших номерів збірних команд ФБУ, не зможуть бути присутніми на конференції.

Я написав лист, що це неприпустимо, що таких федерацій не буде і вибори без цих федерацій неможливі. Я рахую, що коли президент має доповісти, на що витрачаються гроші, які в нас результати, і немає основних  осередків, де в кожній ваговій категорій є спортсмени, де є учасники олімпійських ігор, учасники Чемпіонату світу\Європи, і їх немає на конференції – це неможливо. 

Але Продивус зібрався 17 грудня. На конференції було 13 федерацій, 4 з яких взагалі не провели своїх звітно-виборчих конференцій і не відсилали своїх делегатів. ФБУ провели зібрання і всюди в медіа написали, що одноголосно обрали Продивуса президентом. Але як можна вибрати президента, якщо в нас є 25 організацій і в статуті ФБУ написано, що має бути 2\3 від 25 – це 17 федерацій. Вони доказують зараз, що нічого не розуміють і що Продивус є легітимним президентом ФБУ”, – розповів президент ФБУ в Житомирській області Олег Ільченко. 

Він також наголосив, що звертатися до суду через недійсне голосування за кандидатуру президента ФБУ поки немає з чим, адже всіляко саботується надання необхідних документів останньої конференції:

“І що там було, невідомо нікому. Коли ми їх попросили надати протокол конференції, щоб ми могли звернутися до суду, вони відповіли: ” У нас є 30 днів, тоді будете звертатися”. Вони дали нам тільки підтвердження, що їх там було 13”.

Тож загальні збори Житомирської обласної федерації боксу одноголосно обрали представником своїх інтересів на звітно-виборчій конференції 22 лютого Олега Ільченка – президента ЖОФБ. 

А тако підтримати кандидатуру Кирила Шевченка, президента Федерації боксу м. Києва, на посаду Президента ФБУ.

“Відбулася чергова звітна конференція Житомирської обласної Федерації боксу, присвячена обговоренню питань  обласної федерації делегування кандидатури президента федерації Олега Ільченка на конференцію з переобрання голови ФБУ через нелегітимність попередніх виборів. Наступна конференція відбудеться 22 лютого в місті Києві в Міністерстві молоді та спорту” – розповів перший віце-президент Житомирської обласної федерації боксу Євгеній Ревенко.

21 лютого в Укрінформі відбулася  пресконференція  на тему: «Позачергова звітно-виборча конференція Федерації боксу України»

Організатор: ініціативна група «Український бокс. Перезавантаження» у складі 15 регіональних федерацій боксу.

Екс гегемони ФБУ зазнали фіаско у захваті влади в Рівненській та Житомирській федераціях боксу (ВІДЕО)

«22.02.22 ми повернемо бокс Україні — тренерам, боксерам та його фанатам» — ексклюзивне інтерв’ю з Кирилом Шевченком (ВІДЕО)

Кирило Шевченко: останні роки у ФБУ панує розруха, диктатура та суддівське свавілля

Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі відбулися чергові загальні збори обласного осередку Федерації боксу (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*